همایش تجلیل از معلمان محلات برگزار شد

16 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611927 | بازدید : 2173

 

 

مراسم تجلیل از معلمان نمونه و بازنشستگان سال گذشته آموزش و پرورش محلات برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستانی و استانی، بازنشستگان سال گذشته آموزش و پرورش شهرستان محلات روز گذشته با حضور مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات پایانه گل و گیاه محلات برگزار شد.

 

در این همایش که به مناسبت روز معلم برگزار شد از معلمان نمونه منطقه، مدیران نمونه آموزشگاه‌ها، معلمان و فرهنگیان بازنشسته سال 92 و همچنین فرماندهان واحد های مقاومت بسیج مدارس تقدیر شد.

 

یارمحمدی فرماندار محلات در این همایش خطاب به معلمان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی معلمان برای تربیت نسل آینده و دانش آموزان گفت: اولین معلم خود ذات اقدس خداوند است که انسان را از ظلم خارج و به سمت نور هدایت کرد و انبیائ الهی نیز در مسیر هدایت بشری کامی بلند برداشتند و طبق روایات معلمی ماه معین است معلم ها مایه حیات انسانی هستند و نجات بخش انسانها از ظلمات است.

 

وی در ادامه گفت: زندگی بدون علم معنا ندارد و معلمین بیدار کننده نفوس و نسل ها هستند و اگر سرچشمه زلال معلمین نبود انسانیت تحقق پیدا نمی‌کرد.

 

در ادامه همایش حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات در جملاتی به تشریح و بیان 20 صفت علم و تعلیم دهندگان علم پرداخت و خطاب به معلمان گفت: وظیفه معلم صرفا تدریس علم و دانش نیست و معلمین باید در کنار تدریس علم و دانش نکات اخلاقی و تربیتی را به دانش آموزان آموزش دهند.

 

در ادامه این مراسم از تعدادی از معلمین نمونه شهرستانی و منطقه تجلیل شد.

 

همایش تجلیل از معلمان محلات

 

همایش تجلیل از معلمان محلات

 

همایش تجلیل از معلمان محلات

 

همایش تجلیل از معلمان محلات
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, همایش تجلیل از فرهنگیان, آموزش و پرورش محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *