راهيابي 5 دانش‌آموز محلاتي به مسابقات قرآن و معارف اسلامي کشوری

10 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611899 | بازدید : 4348

 

سي و دومين دوره مسابقات قرآن و معارف دانش‌آموزان استان مركزي با شركت 61 دانش‌آموز محلاتی و كسب 17 مقام اول تا سومي پايان يافت.

 

به گزارش صبح محلات، محمد کمالی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش محلات در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام خبر راهیابی 5 دانش آموز محلاتی به مرحله کشوری مسابقات قرآن و معارف اسلامی گفت: در پایان مرحله استانی سي و دومين دوره مسابقات قرآن و معارف، دانش‌آموزان محلات 17 مقام اول تا سومي را کسب کردند.

 

وی در ادامه گفت: اولین مرحله این دوره مسابقات با حضور 61 دانش آموز دختر و پسر در سطح شهرستان برگزار شد که از این تعداد 26 نفر به مرحله استانی راه یافتند که در پایان مرحله استانی 17 نفر حائز مقام های اول تا سوم شدند.

 

کمالی در پایان گفت: از تعدا 17 مقام برتر استانی دانش آموزان محلاتی خانمها نیلوفر امیدبیگی در رشته نهج البلاغه و آرزو هندی در رشته صحیفه سجادیه و آقایان رسول سلیمی در رشته نهج البلاغه، محمدامین حاجبرات در رشته احکام و محمد احمدنیا در رشته اذان با کسب مقام های اول استانی به مرحله کشوری راه یافتند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, آموزش و پرورش محلات, دانش آموزان محلات, مسابقات قرآن و معارف دانش آموزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *