تجهیز هلال احمر محلات به انبار امداد و نجات

9 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611897 | بازدید : 10554

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از افتتاح انبار امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، مرتضی سلیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از افتتاح انبار امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان محلات در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این انبار با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال و در ابعاد استاندارد 1080 متر مربعی ساخته شده است و در هفته هلال احمر در منطقه حاجی آباد محلات افتتاح خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: هفته هلال احمر همزمان با 18 اردیبهشت روز جهانی صلیب ‌سرخ و هلال‌ احمر با گلباران و عطر افشانی قبور شهدا و عیادت از خانواده های شهدا و ایثارگران امدادگر آغاز خواهد شد.

مديرعامل جمعيت هلال احمر استان مركزی همچنین در خصوص برنامه های این جمعت در هفته هلال احمر گفت: دیدار با استاندار، نماينده ولی فقيه، ائمه جمعه و فرمانداران، حضور كاركنان و اعضای (داوطلب، جوان و امدادگر) شعب استان در نماز عبادی-سیاسی جمعه همراه با کاور مخصوص، تبریک هفته هلال احمر در سر برگ نامه های اداری، ارسال پیام تبریک هفته هلال احمر به کلیه كاركنان و اعضای امور جوانان، داوطلبان و امدادگران استان در سراسر شعب استان از برنامه های این هفته است.

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, هلال احمر محلات, هفته هلال احمر, افتتاح انبار امداد هلال احمر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir