واحد های تولیدی محلات در انتظار سهم خود از یارانه

7 اردیبهشت 1393 کد خبر : 988611890 | بازدید : 11109

 

 

واحد های تولیدی و صنعتی محلات در انتظار سهم خود از یارانه دولت برای رونق بخشیدن به بخشهای صنعتی و اشتغال هستند.

 

به گزارش صبح محلات، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محلات گفت: صنایع و تولیدی های محلات به منظور ایجاد و رونق بخشیدن به فضای کسب و کار و همچنین ایجاد اشتغال پایدار نیازمند حمایت های دولت هستند و تخصیص سهمی از یارانه به بخش های مختلف تولیدی در شهرستان ضروری است.

 

علی حسن‌زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محلات افزود: مقابله با رکود اقتصادی و تعطیلی واحد های تولیدی با توجه به افزایش قیمت حامل های انرژی در گرو توجه ویژه دولت به بخش های صنعتی و تولیدی است.

وی با اعلام آغاز مرحله دوم طرح هدفمندی یارانه ها گفت: مسوولان باید تلاش کنند با تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف  در مرحله دوم هدفمند سازی یارانه ها زمینه مشارکت اقتصاد پویا را فراهم کنند.

حسن زاده، عمده مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان محلات را عدم ثبات اقتصادی، دخالت بی مورد دولت در بخش خصوصی، حمایت صرف از کارگر به جای حمایت از کار، روند کند ایجاد زیر ساخت های تولیدی توسط بخش دولتی، کاهش عرضه وافزایش قیمت سوخت، بهره بری پایین، افزایش بی رویه قیمت ماشین آلات کشاورزی و روش های ناایمن بهره برداری عنوان کرد.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی محلات با اشاره به اینکه اقتصاد کشور در سه حوزه دولتی، خصوصی و تعاونی خلاصه می شود افزود: تلاش برای کاهش مشکلات جامعه کارگری و رفع مشکلات معیشتی و ارتقاء سطح منزلت کارگران در جامعه دو موضوع مهمی است که دولت سعی می کند با اتخاذ تدابیر لازم بدان دست پیدا کند.

حسن زاده اظهار داشت: توانمندسازی تولید در جهت رقابتی کردن و تشویق مردم به خرید محصولات ایرانی می تواند کشور را از رکود اقتصادی نجات دهد.

 

منبع: ایرنا
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *