محلات رتبه اول بیشترین بازدید مسافران نوروزی را به خود اختصاص داد

17 فروردین 1393 کد خبر : 988611804 | بازدید : 1525

 

سرچشمه و باغات گل محلات با 88 هزار نفر از پر بازدید ترین مناطق گردشگری استان مرکزی شناخته شد.

 

به گزارش صبح محلات، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی استان مرکزی با اشاره به تعداد سفرهای نوروزی استان مرکزی گفت: تعداد بازدید کننده از جاذبه های گردشگری استان بیش از 170 هزار نفر بوده که سرچشمه و باغات گل محلات با 88 هزار نفر از پربازدید ترین مناطق گردشگری استان بوده است.

 

وی در ادامه گفت: استان مرکزی در مجموع از 29 اسفند ماه سال 92 تا 15 فرودین 93 میزبان 690 هزار مسافر نوروزی در مراکز اقامتی بوده است که شهرستان محلات با وجود دو اثر باستانی در کنار مجتمع آب درمانی ابگرم، سرچشمه محلات، دهکده گل و گیاهان زینتی محلات به عنوان قطب اصلی گردشگری استان میزبان 88 هزار نفر مسافر نوروزی بوده است.

 

 دبير ستاد اجرایی خدمات سفر استان مركزي همچنین در خصوص تمهیدات ویژه این ستاد برای مسافران نوروزی در ایام عید گفت: با توجه به آمادگی تاسیسات گردشگری به منظور رفاه بیشتر مسافران نوروزی 720 کلاس در 82 مدرسه استان در نظر گرفته شده بود و  همچنین از سوی هلال احمر نیز چادرهای مسافرتی برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده بود.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, سرچشمه محلات, گردشگری محلات, مسافران نوروزی, محلات دهکه گل ایران

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *