وصول ده میلیارد ریالی عوارض پرداختی معدن کاران به نفع شهرستان محلات

25 اسفند 1392 کد خبر : 988611742 | بازدید : 36598

 

 

حجت الاسلام سلیمی: برای اولین بار شهرستان محلات توانست حقوق دولتی واریزی معدن کاران به خزانه دولت را جهت عمران و آبادانی شهرستان جذب کند.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اعلام جذب ده میلیارد ریالی حقوق دولتی معدن کاران به نفع شهرستان محلات گفت: با پیگیری فراوان دستگاه‌های اجرایی شهرستان محلات برای اولین بار سهم این شهرستان از حقوق واریزی معدن کاران به خزانه دولت به نفع شهرستان جذب شده است.

 

حجت الاسلام سلیمی در ادامه گفت: مبلغ اختصاص یافته به محلات حدود 90 درصد از حقوق واریزی معدنکاران می‌باشد و با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و طی جلسه ای مشترک با فرماندار این مبلغ  جهت هزینه کرد در پرژه های زیربنایی شهرستان هزینه خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: با توجه به وجود مشکلات فراوان در سطح شهرستان و پس از بررسی پرژه های پیش رو مبلغ 2 میلیارد ریال، جهت مرمت جاده باقرآباد به آب گرم اختصاص یافت و با هماهنگی صورت گرفته با مدیر کل راه و شهرستازی استان مقرر شد این مدیریت نیز مبلغی معدن تخصیصی ما جهت بهبود کار به پرژه مذکور اختصاص دهد.

 

حجت الاسلام سلیمی در خصوص دیگر بخش های هزینه کردی گفت: مبلغ 2 میلیارد ریال برای تصویه خانه فاضلاب محلات و نیم ور، 1 میلیارد ریال برای تجهیز مدارس، 1 میلیارد و 500 میلیون ریال جهت تکمیل مجتمع فرهنگی واقع در کوی بعثت، 700 میلیون ریال بابت سالن ورزشی نخجیروان، 500 میلیون ریال برای تجهیز و نوسازی سالن شهید صفری و مبالغی نیز برای بررسی و حفر چاه های جدید آب جهت تامین آب شرب شهرستان و روشنایی مسکن مهر اختصاص یافته است.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, نماینده محلات و دلیجان, معادن محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *