ملت ایران باید قدرشناس شهدا و خانواده معظم آنها باشند

22 اسفند 1392 کد خبر : 988611733 | بازدید : 35198

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی: آحاد ملت ایران باید قدرشناس و سپاسگزار فداکاری های شهدا و خانواده معظم آنها باشند.

 

به گزارش صبح محلات حجت الاسلام حسن هنرمند، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی روزگذشته در جلسه ی شورای اداری محلات که با حضور مسوولان شهری و خانواده های دو و سه شهیدی محلات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان محلات برگزار شد، گفت: آحاد ملت ایران باید قدرشناس و سپاسگزار فداکاری های شهدا و خانواده معظم آنها باشند.

 

وی در ادامه گفت: اقدام امام خمینی (ره) در تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وظایف آن در راستای خدمت رسانی به این قشر معظم نشان از آینده نگری و توجه ویژه امام راحل (ره) به شهداء و خانواده های آنها بود است.

وی افزود: وظیفه ما در این زمان پاسداری از خون شهیدان و ادامه دادن راه این بزرگواران و سرخم نکردن در برابر مستکبران و سلطه گران جهانی است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محلات نیز بیان کرد: ملت ایران آرامش و امنیت امروز خود را مدیون خون شهدا وخانواده های آنها هستند و ما باید قدردان فداکاری ها و رشادت های این عزیزان باشیم.

کریم رسولی بیان کرد: گلباران گلزار شهدای شهرستان، دیدار با خانواده های معظم و معزز شهدا، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی ویژه خانواده های ایثارگران و تجلیل از چند خانواده معلم شهید با هماهنگی آموزش و پرورش ازجمله برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان است.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اخبار محلات, شورای اداری محلات, تجلیل از خانواده شهداء

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *