جشن ستارگان آموزش و پرورش محلات برگزار شد

21 اسفند 1392 کد خبر : 988611728 | بازدید : 40785

 

 

 

جشن تقدیر از برترین های آموزشی با عنوان "ستارگان" ظهر امروز توسط آموزش و پرورش شهرستان محلات برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات در این جشن که به مناسبت کسب رتبه اول دانش آموزان محلات در امتحانات پایان سال در خرداد ماه 92 برگزار شد از 180 نفر از کارکنان آموزشی و دانش آموزان برتر در بخش های مختلف تجلیل به عمل آمد.

 

حمید امید بیگی معاون آموزش مدیریت آموزش و پرورش شهرستان محلات در برگزاری این جشن به خبرنگار ما گفت: به حمد الله در چند سال اخیر و بعد از برگزاری این چنین جشنهایی شاهد پیشرفت هرچه بیشتر دانش آموزان بوده‌ایم و برگزاری چنین جشن هایی موجب ایجاد و شور  و نشاط بیشتر در دانش آموزان می‌شود.

 

وی همچنین در خصوص مقام های کسب شده در آموزش و پرورش محلات گفت: کسب 10 رتبه اولی، چهار رتبه دومی و یک رتبه سومی در میان مناطق 15 گانه آموزش و پرورش استان مرکزی موجب کسب مقام 16 در میان مناطق 713 کانه کل کشور در سال تحصیلی گذشته بوده است.

 

وی همچنین گفت: به همت و تلاش مدیریت و کادر آموزش آموزش و پرورش محلات شاهد افزایش 9 برابری رتبه های زیر 1000 کنکور سراسری در چهار سال اخیر بودیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, آموزش و پرورش محلات, کسب رتبه برتر محلات در استان مرکزی, جشن ستارگان آموزش و پرورش محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *