دانش آموز محلاتی راهی مجلس دانش آموزی شد

20 اسفند 1392 کد خبر : 988611726 | بازدید : 33793

 

انتخابات مجلس دانش آموزي در استان برگزار شد و دانش آموزان محلاتی دبیرستان امام خمینی(ره) به عنوان یکی از سه نماینده استان مرکزی راهی مجلس دانش آموزی شد.

 

به گزارش صبح محلات، انتخابات مجلس شورای دانش آموزی با حضور 30 نفر از منتخبین شوراهای دانش آموزی استان مرکزی در مدیریت دانش آموزی استان مرکزی برگزار شد و مهدی توکلی از دبیرستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات، خانم فاطمه سادات باقری از اراک و خانم زهرا خدایی از ساوه به عنوان نمایندگان محلات در مجلس شورای دانش اموزی انتخاب شدند.

 

فراهانی مديركل سياسي و انتخابات استان مركزي در اين آئين گفت: يكي از اهداف مجلس دانش آموزي تقويت روحيه‌ي خودباوري در دانش آموزان است.

 

وی در ادامه گفت: دولت يازدهم پشتيبان تشكل هاي دانش آموزي است و از آنها حمايت مي كند و از مهمترین وظايف دانش آموراني كه در انتخابات راي مي آورند شنيدن نظرات و انتقادات دانش آموزان و رساندن پيام آنها به گوش مسئولين است.

 

مدير كل سياسي و انتخابات استان مركزي در پايان خطاب به منتخبين شوراهاي دانش آموزي اظهار داشت: شما منتخبين بايد الگو و سرلوحه‌ي ديگر دانش آموزان باشيد و آنها را نيز به شركت در كارهاي جمعي تشويق كنيد.

 

لازم به ذکر است ریاست مجلس شورای دانش آموزی در دوره های پنجم بر عهده علی شاهرخی از شهرستان محلات بوده است.
تگها: اخبار محلات, صبح محلات, خبر محلات, شهرستان محلات, محلات, مجلس دانش آموزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *