کمیته امداد شهرستان محلات با 14 پایگاه آماده استقبال از خیرین در جشن اخسان و نیکوکاری

14 اسفند 1392 کد خبر : 988611703 | بازدید : 32366

 

غلامعلی رفیعی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان محلات، از آمادگی 14 پایگاه ثابت وسیار برای جمع آوری کمک های مردم شهرستان محلات درجشن نیکوکاری خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات غلامعلی رفیعی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان محلات، با اشاره به آغاز هفته احسان و نیکوکاری و برگزاری جشن احسان و نیکوکاری از آمادگی 12 پایگاه ثابت و 2 پایگاه سیار برای جمع آوری کمک های مردم خیر شهرستان محلات درجشن نیکوکاری خبر داد.

 

رفیعی در خصوص اقدامات کمیته امداد در خصوص جمع آوری کمک های مردم در روزهای پایانی سال گفت: طی هفته اخیر تعداد پنج هزار قلک پلاستیکی و پنج هزار پاکت در مدارس شهرستان محلات توزیع شد تا کمک های مردم را جمع آوری کنند.

 

وی در ادامه افزود: مردم نیکوکار محلات در سال گذشته  550 میلیون ریال جهت کمک به نیازمندان هدیه کردند و پیش بینی می‌شود میزان این کمک ها در سال جاری به یک میلیارد و 200 میلیون ریال برسد.

 

رفیعی در پایان از مردم خواست تا تا فرصت باقی است قبل از سال جدید هدایای خود را در اختیار کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دهند تا این نهاد حمایتی بتواند اقلام اهدایی را قبل از آغاز سال نو به دست نیازمندان واقعی برسانند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, کمیته امداد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *