آموزش و پرورش محلات آماده اسکان نوروزی در مدارس

10 اسفند 1392 کد خبر : 988611684 | بازدید : 10702

 

رحیم امیری مدیر آموزش و پرورش محلات از آمادگی این اداره جهت اسکان مسافران نوروزی در مدارس و خانه معلم محلات خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات، رحیم امیری مدیر آموزش و پرورش محلات از آماده سازی 61 کلاس درس و 35 سویت این اداره جهت اسکان مسافران نوروزی در مدارس و خانه معلم محلات خبر داد.

 

وی در ادامه گفت: مسافران نوروزی جهت اسکان در مدارس و خانه معلم میتوانند در ایام تعطیلات نوروزی با مراجعه به ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان محلات در دبیرستان الغدیر واقع در ورودی شهر محلات از امکانات این اداره استفاده نمایند.

 

وی همچنین در خصوص امکانات رفاهی این مراکز گفت: مدارس در نظر گرفته شده برای اسکان مسافران در نوروز به فرش، یخچال، آشپزخانه و حمام مجهز شده اند و مسافران نوروزی میتوانند از 28 اسفند ماه تا 14 فروردین از این امکانات استفاده نمایند.


امیری در پایان با اشاره به سوابق اسکان مسافران در شهرستان محلات گفت: یک هزار و 48 خانواده فرهنگی و 64 خانواده غیر فرهنگی نوز گذشته از امکانات اسکان نوروزی محلات بهره بردند و برای امسال نیز 37 نیروی آموزشی و اداری جهت ستاد اسکان نوروزی در نظر گرفته شده اند که کار خدمات رسانی به مسافران را بر عهده دارند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, آموزش و پرورش محلات ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان محلات, اسکان نوروزی در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *