همایش فرهنگ نقد و نقدپزیری در محلات برگزار شد

10 اسفند 1392 کد خبر : 988611681 | بازدید : 7929

 

 

همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپذیری توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان محلات برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات، همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپذیری توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر روز چهارشنبه 7 اسفند در سالن اجتماعات سپاه ناحیه محلات و با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمن ربانی امام جمعه محترم شهرستان محلات برگزار شد.

 

حجت الاسلام ربانی طی سخنان با اشاره به این که انسان ذاتا کمال گراست و راه رسیدن به کمال نقد پذیری است گفت: عمل نقد باید آگاهانه و بدور از تخرب افراد باشد و رعایت نکات ظریف مورد توجه اسلام در خصوص نقد بسیار لازم و ضروری است.

امام جمعه محترم در ادامه گفت: نقد باید بر اساس شناخت ، شعور و بینش افراد و به دور از احساسات انجام پذیرد تا بنواند عامل محرکی برای ارتقاء عملکرد و اصلاح فرد و جامعه شود.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به نقد خود گفت: از سازنده ترین نقدها که راه رسیدن به کمال را برای انسان راحت تر میکند نقد رفتار خود است و چه زیباست که انسان در ÷ایان هر روز به نقد رفتارها و اعمال خود در طول روز بپردازد.

 

مهدی ملک محمدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی ستاد احیای امر به معروف شهرستان محلات همچنین در خصوص این همایش گفت: ایجاد و ترویج فرهنگ نقد و نقد پذیری در بین افراد و جامعه بخصوص دانشجویان، اساتید دانشگاه ها و مسئولین ادارات مهمترین اهداف برگزاری این همایش بود.

 

همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپزیری

 

همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپزیری

 

همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپزیری

 

همایش ترویج فرهنگ نقد و نقدپزیری

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات, اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات, همایش فرهنگ نقد و نقدپزیری

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *