فرماندار محلات: اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی کشور را در برابر فشارهای ناشی از تحریم مصون خواهد کرد.

8 اسفند 1392 کد خبر : 988611675 | بازدید : 7111

 

غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات: اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، کشور را در برابر فشارهای ناشی از تحریم مصون خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات ضمن اشاره به ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: در شش سال گذشته رهبرفرزانه انقلاب به دلیل تحولات داخلی کشور و بین المللی همواره از شعارهای اقتصادی در نامگذاری سال ها استفاده کردند و استفاده از الگوی اقتصاد مقاومتی بومی و علمی، کشور را در رسیدن به اهداف متعالی رهمنوم می سازد.

 

وی در ادامه گفت: بعد از برقراری امنیت یکی از مهمترین وظایف نماینده عالی دولت در شهرستانها، ایجاد فرصت اشتغال و فرصتهای فعالیت های اقتصادی است و اقتصاد مقاومتی یکی از راهکار اصلی ایجاد اشتغال است.

یارمحمدی با بیان اینکه شهرستان محلات دارای پتانسیل و ظرفیت های خوبی در ایجاد بازار کار است افزود: در اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی، ستادی در شهرستان محلات تشکیل شده است.

وی اظهار داشت: در این ستاد مقرر شد تا طی 15 روز آینده ظرفیت و پتانسیل شهرستان محلات بررسی تا تسهیلات لازم به دستگاهها ارایه شود.

فرماندار محلات افزود: شهرستان محلات در زمینه تولید و پرورش گل و گیاهان زینتی بهترین پتانسیل را برای اشتغالزایی دارد و فاز اول دهکده گل محلات واگذار شده و برای فاز دوم یک صد نفر متقاضی وجود دارد.

یارمحمدی گفت: در بخش صنعت نیز این شهرستان 600 نفر متقاضی دارد که با توجه به زیر ساخت ها برای اشتغال فرصت مناسبی است.
تگها: صبح محلات, اقتصاد مقاومتی, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, خبر محلات, فرماندار محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *