افتتاح 50 پایگاه تابستانی اوقات فراغت در محلات

15 تیر 1392 کد خبر : 98861166 | بازدید : 2501

به گزارش صبح محلات و به نقل از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات، 50 پایگاه تابستانی به منظور آموزش رشته‌های مختلف ورزشی در این شهرستان راه اندازی شده است


مسعود قمری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات گفت: به منظور غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان این شهرستان محلات در ایام تابستان 27 پایگاه تابستانی ویژه پسران و 23 پایگاه تابستانی ویژه بانوان با هدف آموزش رشته‌های ورزشی دایر شده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته سه هزار و 250 نفر از جوانان محلاتی از کلاس‌های ورزشی اوقات فراغت بهره‌مند شدند که پیش‌بینی می‌شود این میزان در سال جاری به چهار هزار نفر افزایش یابد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات گفت: ایجاد تنوع در رشته‌ها و ایجاد پایگاه در تمام مناطق شهر استقبال جوانان را افزایش داده است.

قمری در ادامه از ساماندهی حدود یک هزار و 900 نفر از ورزشکاران این شهرستان خبر داد و بیان داشت: خوشبختانه در سه ماهه نخست امسال ورزشکاران ارزنده این شهر در رشته‌های والیبال بانوان و بسکتبال در رده‌های سنی جوانان و امید به اردوی تیم ملی کشور دعوت شدند.

وی ادامه داد: هفته گذشته نیز تیم 9 نفره کاراته محلات به مسابقات استانی اعزام که هفت نفر از آنان موفق به کسب رتبه‌های اول تا دوم اوزان مختلف شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان محلات در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی با همکاری شهرداری در جمعه هفته جاری خبر داد.
دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *