اهانت معاون وزیر امور خارجه آمریکا به ایران نشان از خوی استکباری آنها دارد

18 بهمن 1392 کد خبر : 988611603 | بازدید : 4980

 

حجت الاسلام مهدی ربانی امام جمعه محلات: اهانت وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا به ملت و دولت ایران نشان از خوی استکباری آنها دارد.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام والمسلمین مهدی ربانی امام جمعه شهرستان محلات در خطبه های نماز جمعه محلات با اشاره به توهین و بی احراتمی معاون وزیر امور خارجه آمریکا به ملت و دولت ایران گفت: ملت انقلابی، مقاوم و همیشه در صحنه ایران با شور انقلابی خود در 22 بهمن پاسخی دندان شکن به یاوه گویی های آمریکا و استکبار جهانی خواهند داد.

 

حجت الاسلام ربانی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته خود با اشاره به آثار و نتایج انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی خط بطلانی بر تفکرات و نظرات سکولاریستی بود و ثابت کرد در سایه دین میتوان حکومت، دموکراسی و ÷یشرفت های علمی را باهم داشت.

 

وی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی ثابت کرد که دین اسلام برای جامعه برنامه دارد و انقلاب اسلامی ثابت کرد می‌توان در سایه ذین حکومتی با مشارکت مردم ایجاد کرد در راه پیشرفت علمی نیز سرآمد همگان باشد و این در حالی ست که استکبار جهانی هنوز هم بر طبل جدایی دین از سیاست می‌کوبد و سعی در القای تفکرات خود به جهانیان دارد.

 

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی حکمت و مسلحت خود را با هیچ چیز معاوضه نخواهد کرد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, امام جمعه محلات, نماز جمعه محلات, خطبه های نماز جمعه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *