7500 خانوار محلاتی مشمول مرحله اول دریافت سبد کالا

16 بهمن 1392 کد خبر : 988611595 | بازدید : 5894

 

موسوی کارشناس بازرگانی داخلی و اصناف اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: 7575 خانوار محلاتی مشمول دریافت سبد کالای حمایتی دولت در اولین مرحله هستند.

 

به گزارش صبح محلات, سید حسین موسوی در ادامه اضهار داشت: در حال حاظر چهار مرکز در شهر محلات جهت توزیع سبد کالا در نظر گرفته شده اند و طی پیگیری های مستمر تا چند روز آینده نیز یک مرکز دیگر در نیمور راه اندازی خواهد شد.

 

موسوی همچنین در ادامه گفت: طبق بررسی های انجام شده تا شب گذشته 1716 نفر از خانوار های محلات سبد کالای خود را دریافت کرده اند و به حمدالله پس از اعلام توزیع سبد کالا تا پایان اسفند ماه از جانب دولت از ازدحام و تجمع مردم در فروشگاهها کاسته شده و در حال حاظر هیچ مشکلی در راه توزیع سبد کالا وجود ندارد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: مشمولین مرحله اول دریافت سبد کالا کارمندان و بازنشستگان دولت، کارگران، بازنشتسگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی هستند و طبق برنامه ریزی صورت گرفته تا چند روز آینده مشمولین مرحله دوم نیز معرفی خواهند شد.

 

موسوی در خاتمه گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته دومین سبد کالای حمایتی دولت در نیم دوم اسفند ماه اعلام و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و هیچ مشکلی برای دریافت همزمان سبد کلای اول و دوم نیست.

 

لازم به ذکر است در حال حاظر فروشگاه رفاه، اتکا، فرهنگیان و کارکنان دولت در شهر محلات در حال توزیع سبد کالای حمایتی دولت هستند و فروشگاه تعاون روستایی شهر نیمور نیز تا چند روز آینده آماده ارائه سبد کالا به مردم شهر نیمور خواهد بود.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان محلات, سبد کالا, مشمولین سبد کالای شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *