503 پروژه روستايي، استان مركزي همزمان با سراسر كشور در محلات افتتاح شد

14 بهمن 1392 کد خبر : 988611581 | بازدید : 6294503 پروژه روستايي كه شامل پروژه هاي دستگاههاي اجرايي و دهياري هاي استان مركزي است همزمان با سراسر كشور به صورت ویدئو کنفرانس در محلات افتتاح شد.

به گزارش صبح محلات، در سومين روز از دهه فجر در مراسمي كه در محل پژوهشکده گل شهرستان محلات برگزار شد، استاندار مركزي 503 پروژه روستايي كه شامل پروژه هاي دستگاههاي اجرايي و دهياري هاي استان مركزي همزمان با سراسر كشور درمحلات افتتاح شد.

محمدحسين مقيمي در ارتباط مستقيم از طريق ويدئو كنفرانس ضمن تبريك ايام الله دهه فجر و اعلام پروژه ها، گفت: اين پروژه ها شامل ساختمان دهياري ها، گازرساني به روستاها،‌زيرسازي و آسفالت معابر،‌بوستان روستايي و ... مي باشد كه اميدواريم با اجراي اين پروژه هاي بخشي از مسائل و مشكلات روستاهاي استان حل گردد.

وي همچنين افزود: همزمان با سراسر كشور طرح بيمه جامع روستايي در روستاي خيرآباد شهرستان اراك به عنوان پايلوت و طرح صندوق مالي خرد روستايي در روستاي شهابيه شهرستان خمين نيز افتتاح مي گردد.

گفتني است با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزرای کشور، بهداشت، درمان و‌ آموزش پزشکی، نیرو، امور اقتصادی و دارایی، آموزش و پرورش و راه و شهرسازی، معاون اجرایی رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد در چابهار به‌طور هم‌زمان بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ پروژه روستایی به‌مناسبت دهه فجر در سراسر کشور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این پرژه ها طی مراسمی در روستای رمین شهرستان چابهار و از طریق ویدئو کنفرانس در استان‌های سيستان و بلوچستان، لرستان، مرکزی و کرمان به ‌صورت همزمان افتتاح شد.

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, استاندار مرکزی, محمد حسین مقیمی, فجر سی و پنجم

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *