پایبندی به اصول و مبانی اسلام موجب اقتدار انقلاب و کشور ما می‌شود

12 بهمن 1392 کد خبر : 988611575 | بازدید : 8814

امام جمعه محلات

 

حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات در مراسم گلبانگ انقلاب در دبیرستان بهشتی محلات گفت: پایبندی به اصول و مبانی اسلام موجب اقتدار انقلاب و کشور ما می‌شود.

 

به گزارش صبح محلات، صبح امروز و همزمان با سالروز ورود امام خمینی در ساعت نه و سی و سه دقیقه به ایران گلبانگ انقلاب در مدرسه شهید بهشتی محلات برگزار شد و حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات به سخنرانی پرداخت.

 

در این مراسم که با حضور مسئولین شهرستان محلات برگزار شد و حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات به سخنرانی پرداخت و گفت: طبق متن صریح آیه قرآن آغاز هر تغییری از حرکت جامعه نشات می‌گیرد.

 

حجت الاسلام ربانی در ادامه گفت: انقلاب ها و تحولات با جوشش درونی انسان آغاز می‌شود و انقلاب اسلامی ما هم نشات گرفته از دل های پاک و خدا جو و اعتقادات مردم بود.

 

وی در ادامه گفت: شجاعت نیاز رهبری ست و رهبر هم نیاز هر انقلابی ست و همانطور که در انقلاب های منطقه دیدیم عدم وجود رهبری واحد و مقتدر موجب شکست و به نتیجه نرسیدن انقلاب های منطقه شد.

 

وی در پایان به نقش مهم و اساسی مردم اشاره کرد و گفت: عدم همراهی مردم در صدر اسلام با حضرت علی(ع) و امام حسن مجتبی(ع) باعث خانه نشینی حضرت علی(ع) و صلح اجباری امام حسن(ع) شد، پس حضور و همراهی مردم از ملزومات اصلی هر انقلاب است و همان طور که در این 35 سال گذشته شاهد بودیم همراهی مردم با مسئولین، رهبری و انقلاب باعث تداوم و پیش رفت این انقلاب و کشور شده است.

 

امام جمعه محلات همچنین بعد از سخنرانی نمایشگاه مدرسه انقلاب را در دبیرستان بهشتی افتتاح کرد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, خبر محلات, شهرستان محلات, محلات, امام جمعه محلات, گلبانگ انقلاب, حجت الاسلام ربانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *