حضور مسئولین شهرستان محلات در نماز جمعه نیمور

12 بهمن 1392 کد خبر : 988611574 | بازدید : 7856

 

 

در  آستانه فجر سی و پنجم مسئولین شهرستان محلات در شهر نیمور حاظر و نماز جمعه را همراه با مردم نیمور اقامه کردند.

 

به گزارش صبح محلات، مسئولین شورای اداری شهرستان محلات روزگذشته در آستانه فجر سی و پنجم در شهر نیمور حاظر و نماز جمعه را همراه با مردم نیمور اقامه کردند.

 

حجت الاسلام لطفی امام جمعه نیم ور در جمع مردم و مسئولین شهرستان گفت: سه رکن اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اسلام، مردم و رهبری واحد و مقتدر بود.

 

امام جمعه نیمور افزود: انگیزه اصلی حضور مردم در صحنه انقلاب، خدایی بود و مردم برای اسلام انقلاب کردند و رهبری یک عامل مهم در پیشبرد اهداف انقلاب بود.

 

وی در ادامه گفت: در حال حاظر خلاء نبود رهبری واحد در انقلاب های منطقه به خوبی دیده می‌شود و انقلاب مصر نمونه بارزی از آن است که حضور مردم و اسلامی بودن تفکرات به علت عدم وجود رهبری واحد موجب شکست زود هنگام این انقلاب شد.

 

وی در پایان با اشاره به جمله ای امام خمینی(ره) گفت: در اسلام هیچ فریضه ای بالاتر از حفظ اسلام نیست، وی افزود، حتی نماز که از اصول اصلی اسلام است در مقابل حفظ اسلام ناچیز است زیرا که اگر اسلام نباشد نماز و دیگر فرائض اسلام نیست نخواهد بود.

 

در پایان این مراسم بیگی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان محلات گزارشی در خصوص اقدامات این اداره جهت تامین آب شرب شهر نیم ور به مردم ارائه کرد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, نیمور, نماز جمعه نیمور, امام جمعه نیمور, حضور مسئولین شهرستان محلات در نماز جمعه نیمور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *