دستگيري كلاهبرداري ميلياردي در محلات

28 دی 1392 کد خبر : 988611507 | بازدید : 19160

 

كلاهبردار 35 ميلياردي از شهروند محلاتی، دستگير و روانه زندان شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پايگاه خبري پليس، 21 آبان ماه سال جاري پرونده اي از دستگاه قضايي با موضوع كلاهبرداري به پليس آگاهي شهرستان ارجاع و تحقيقات پليس براي بررسي موضوع در دستور كار قرار گرفت.
در تحقيقات اوليه صورت گرفته از مالباخته، وي اذعان داشت : در چندماه گذشته براي سرمايه گذاري در سطح شهرستان دنبال فرصت شغلي مناسب بودم كه در پيگيري ها، متوجه شدم شخصي قصد دارد دو كارخانه سنگبري را در حومه شهرستان به فروش رساند.
وي ادامه داد : بعد از ملاقات با وي ، قولنامه اي تنظيم و 8 فقره چك در زمانهای مختلف به مبلغ 35 ميليارد ريال در اختيار وي گذاشته و قرار شد بعد از چند ماه سند دو كارخانه به نام من انتقال يابد.
شاكي در ادامه گفت : بعد از وصول 6 فقره از چك ها ،طي استعلاماتي كه از ادارات مرتبط داشتم متوجه شدم كه حسب دستور مقام قضايي فروش اين دو كارخانه به علت بدهي هاي مالك آن مقدور نبوده و فروشنده قصد كلاهبرداري از من را داشته و در حال حاضر نيز وي متواري و هيچ خبر از وي ندارم.
بنا بر اين گزارش با توجه به اظهارات شاكي ، تحقيقات كاراگاهان پليس براي دستگيري وي در دستور كار قرار گرفت و در مراجعه به محل سكونت وي مشخص شد مدتي است كه او اين محله را ترك كرده است.
سرهنگ "فرامر گودرزي" فرمانده انتظامي شهرستان محلات در اين باره گفت : با توجه به متواري شدن متهم ، تحقيقاتي گسترده براي دستگيري وي شروع و بعد از چندين ماه كاراگاهان موفق شدند مخفيگاه وي را در سطح شهرستان شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه وي را دستگير و براي تكميل تحقيقات به يگان انتظامي انتقال دهند.
سرهنگ گودرزي با اشاره به اعتراف متهم به بزه ارتكابي خاطر نشان كرد : در بازجويي هاي صورت گرفته از متهم ، وي به جرم خود اعتراف كرد كه بعد از ارجاع پرونده به دستگاه قضايي ، با قرار وثيقه قانوني روانه زندان شد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, نیروی انتظامی محلات, فرماندهی انتظامی محلات, دستگیری کلاهبردار میلیاردی در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *