مرگ سارق کابل های برق/گشف سه تن آرد قاچاق در محلات

17 دی 1392 کد خبر : 988611449 | بازدید : 13326

خبرگزاری فارس: سارق سیم‌های برق محلات در کام مرگ

 

فرمانده انتظامی محلات خبر داد: سارق سیم‌های برق در شهرستان محلات در حین سرقت سیم برق دچار برق گرفتگی و مرگ شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از فارس، فرامرز گودرزی فرماندهی شهرستان محلات اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد مرگ مشکوک در شهرستان محلات موضوع مورد پیگیری ویژه پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی محل توسط یگان انتظامی مشخص شد جسد، مربوط به جوان 24 ساله‌ای می‌باشد که در اثر برق گرفتگی فوت شده است.

فرمانده انتظامی محلات با اشاره به کشف دو عدد اره و قیچی آهن بری، طناب و قلاب برای بالا رفتن از تیر چراغ برق از کنار جسد، خاطرنشان کرد: جسد در کنار تیرهای برق فشار قوی کشف شده است.

گودرزی بیان کرد: جسد متوفی برای بررسی و تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

 

وی همچنین در ادامه گفت: در ادامه روند اجرای طرح های نظارتی در سطح محورهای مواصلاتی شهرستان محلات و در کنترل خودروهای عبوری ماموران موفق به کشف سه تن آرد قاچاق در یک دستگاه خودرو نیسان شدند.

وی ارزش ریالی آرد قاچاق کشف شده را 31 میلیون ریال اعلام کرد و اظهارداشت: مردم هرگونه رفتار مشکوک را به منظور ایجاد نظم در امنیت اجتماعی و اقتصادی را به شماره 110 اطلاع تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, مرگ سارق کابل برق, سرقت کابل برق, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, کشف ارد قاچاق

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *