تنها سالن ورزشی استاندار محلات افتتاح شد

25 آذر 1392 کد خبر : 988611402 | بازدید : 10779

 

 

تنها سالن ورزشی استاندار شهرستان محلات صبح امروز در مجتمع ورزشی شهید صفری شهرستان محلات افتتاح شد.

 

به گزارش صبح محلات، اولین سالن ورزشی استاندارد محلات با کاربری آموزشی صبح امروز با حضور حجت الاسلام دری نجف آبادی نماینده ولی فیقه در استان مرکزی و امام جمعه اراک و مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی وزارت آموزش و پرورش در مجتمع ورزشی شهید صفری شهرستان محلات افتتاح شد.

 

حجت الاسلام دری نجف آبادی در حاشیه افتتاح این پرزه ورزشی گفت: در کنار توجه به ورزش قهرمانی نباید از ورزش همگانی غافل شد و مربیان ورزش مدارس و وزارت ورزش و جوانان نیز باید در ترغیب مردم بخصوص جوانان به ورزش همگانی کوشش و تلاش کنند.

 

قائمی مدیر نوسازی آموزش و پرورش استان مرکزی در حاشیه این افتتاح گفت: در هشت سال گذشته 530 فضای آموزش  در استان مرکزی بهره برداری و تحویل آموزش پرورش شده است که از این تعداد 79 واحد آموزش با صرف هزینه ای قالب بر 150 میلیارد تومان توسط خیرین احداث شده است.

 

وی در پایان گفت: در حال حاظر 40 پرژه توسط خیرین استان در حال اجراست و از این تعدا 5 پرژه با مبلغی بالغ بر 20 میلیارد تومان در محلات در حال احداث می باشد.

 

 

لازم به ذکر است، این سالن ورزشی با متراژ 1765 متر مربع و اعتباری بالغ بر 8000 میلیون ریال و با کمک خیرین شهرستان محلات احداث شده است.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, افتتاح سالن ورزشی شهدای دانش آموزش شهرستان محلات, افتتاح تنها سالن ورزشی استاندارد محلات, مجتمع ورزشی شهید صفری شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *