اولین دفتر شهرستانی سازمان دانش آموزی در محلات افتتاح شد

7 آذر 1392 کد خبر : 988611329 | بازدید : 3959

 

صبح امروز با حضور قائم مقام سازمان دانش آموزی، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر آموزش و پرورش اولین دفتر شهرستانی سازمان دانش آموزی در محلات شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات، صبح روز پنجشنبه 7 آذرماه دفتر سازمان دانش آموزی شهرستان محلات با حضور قائم مقام این سازمان در محلات افتتاح شد.

 در این مراسم که نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار محلات، مدیر آموزش و پرورش، مدیر دانش آموزی استان مرکزی و جمعی از مدیران مدارس حضور داشتند داود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی کشور با تشکر از دکتر سلیمی برای پیگیری برای راه اندازی این دفتر  با اشاره به این مطلب که یکی از مأموریت سازمان دانش آموزی گردشگری دانش آموزی است و با توجه به موقعیت گردشگری و فرهنگی موجود در شهرستان محلات اظهار امیداواری کرد که بتوان در آینده محلات را به عنوان یکی از قطب های گردشگری دانش آموزی مطرح نماییم.

قائم مقام سازمان دانش آموزی در ادامه افزود: از دیگر مأموریت این سازمان با توجه به اینکه ساعت کاری در آن مانند ساعات اداری نمی باشد فعالیت های فرهنگی تمام وقت برای ایجاد پایگاه فرهنگی است. وی سیر تحول آموزش هایی که دانش آموزان با ورود به تشکیلات پیشتازان و فرزانگان سازمان دانش آموزی می گذرانند را به گونه ای برشمرد که دانش آموزان کوچکترین فعالیت هایشان را خودشان انجام دهند و در پایان مهارت های اصلی زندگی را قادر خواهند بود به راحتی انجام دهند.

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, سارمان دانش آموزی, آموزش و پرورش محلات, اولین دفتر شهرستانی سازمان دانش آموزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *