یادواره شهدای دانشجو شهرستان محلات برگزار شد

6 آذر 1392 کد خبر : 988611318 | بازدید : 3510

یادواره شهدای دانسشجوی محلات

 

یادواره 5 شهید دانشجو شهرستان محلات روز گذشته در دانشگاه آزاد محلات برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات، روز گذشته و همزمان با پنج آذر ماه و روز بسیج مستضعفین یادواره 5 شهید دانشجو شهرستان محلات در دانشگاه آزاد این شهرستان برگزار شد.

 

در این یادواره شهداء که با حضور خانواده شهید مصطفی احمدی روشن شهید دانشمند هسته برگزار شد پدر شهید روشن گفت: احترام ویژه به پدر و مادر، طبعیت بی چون چرا از ولایت، امید به خداوند و پشت کار و تلاش فراوان از مهمترین ویژگی های مصطفی بود که او را به مقام شهادت و قرب الهی رساند و ما اگر میخواهیم پیرو واقعی شهداء باشیم میبایست این رفتارها و ویژگی ها را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 

در ادامه این برنامه احمد یارمحمدی از مدرسین دانشگاه امام حسین(ع) به عنوان سخنران به بیان بیان مسائلی علمی و تخصصی در خصوص دفاع مقدس پرداخت و گفت: دانشجویان در هشت سال دفاع مقدس سربلند از امتحان الهی بیرون آمدند و در عمل ثابت کردند که مومن به خدا و ارزش های والای الهی هستند و اکنون نیز در صحنه های حساس انقلاب گوش به فرمان ولی فقیه در خط مقدم حرکت می کنند.

 

لازم به ذکر است شهیدان، محمد شاهرخی، غلامعلی رضایی، عطاءالله سروش، محمدعلی هدایتی و حمید اکبری پنج شهید دانشجوی شهرستان محلات میباشند.

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, یادواره شهدای دانشجو محلات, یادواره شهدای دانشجو, دانشگاه آزاد محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *