تربیت نسل شهدا و منتظران امام زمان(عج) با معلمان است

2 آذر 1392 کد خبر : 988611310 | بازدید : 5003

 

 

چهارمین یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات هم زمان با هفته بسیج صبح امروز در سالن حضرت زینب(س) برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات، صبح امروز چهارمین یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات همزمان با سومین روز از هفته بسیج با حضور خانواده معظم شهدای فرهنگی و مسئولین شهرستانی در سالن اجتماعات حضرت زینب(س) برگزار شد.

 

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جواد نصرا... پور کارشناس ارشد مهدویت در سخنانی به ابعاد بررسی شده 50 هزار وصیتنامه شهدای دفاع مقدس پرداخت. ایشان با بیان اینکه شهدای به طور میانگین در وصیت خود چهار بار به مسئله حجاب و ولایت فقیه اشاره کرده اند افزود توصیه به اطاعت از نایب امام زمان(عج) از تأکیدات شهدا بوده، شهدایی که الگوی مقاومت در برابر دشمن را به ما ارائه کردند به ما این پیغام را دادند که با مجاهدت و از خودگذشتگی در امتحان بزرگ منتظران ظهور پیروز شویم. سخنران یادواره با اشاره اینکه امروز هر چه داریم از برکت خون شهداست افزود وظیفه اصلی تربیت نسل شهدا و منتظران امام زمان(عج) با معلمان است.

 

لازم به ذکر است در پیان این مراسم که با مشارکت مدیریت آموزش و پرورش، ناحیه مقاومت بسیج و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان محلات برگزار شد از خانواده های شهداء تجلیل به عمل آمد.

 

یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات

 

یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات

 

یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات

 

یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, یادواره شهدای فرهنگی شهرستان محلات, شهدای فرهنگی, آموزش و پرورش محلات, هفته بسیج

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *