دیدار حجت الاسلام شهیدی با ایثارگران و خانواده شهدای محلات

18 آبان 1392 کد خبر : 988611261 | بازدید : 7301

 

حجت الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور و نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان محلات دیدار کرد.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور و نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان محلات دیدار کرد.

 

در این دیدار دوساعته که در سالن اجتماعات حضرت زینب(س) شهرستان محلات برگزار شد حجت الاسلام شهیدی گفت: آسایش، آرامش و خوشبختی امروز ملت ایران مرحون خون شهداء و ایثارگری شما خانواده و جامعه ایثارگری ایران است.

 

حجت الاسلام شهیدی در ادامه گفت: مدیریت و بررسی مشکلات خانواده 3 میلیون پانصد هزار نفری ایثارگران کاری بسیار سخت اما دوست داشتنی و دلنشین است.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سخنان خود گفت: مقام معظم رهبری از من خواستند علاوه بر رسیدگی و سرکشی به خانواده های شهداء ساز و کاری را برای تشکر عملی از این خانواده ها فراهم کنم و ما ملت ایران همگی باید قدردان این خانواده ها باشیم.

 

وی در ادامه سخنان خود گفت: در حال حاظر 85 هزار نفر از فرزندان ایثارگران با مشکلات اشتغال مواجه هستند و بنیاد شهید تلاش دارد با تجهیز و راه اندازی مراکز پژوهشی به آموزش مهارت های لازم جهت ورود به بازار کار را در اختیار این افراد قرار دهیم.

 

دیدار حجت الاسلام شهیدی با ایثارگران شهرستان محلات

 

دیدار حجت الاسلام شهیدی با ایثارگران شهرستان محلات
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, شهیدی محلاتی, شهیدی صابری, معاون رئیس جمهور, رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران, نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران, محمد علی شهیدی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *