دیدار حجت الاسلام شهیدی با علما و روحانیون محلات

18 آبان 1392 کد خبر : 988611259 | بازدید : 6394

 

حجت الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با علما و روحانیون محلات ملاقات کرد.

 

به گزارش صبح محلات، در ادامه سفر حجت الاسلام شهیدی معاون رئیس جمهور و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری با علما و روحانیون محلات ملاقات کرد.

 

در ابتدای این جلسه روحانیون به بیان نظرات و دیدگاههای خود که از مهمترین آنها، ادامه دار کردن ملاقاتها و حضور مسئولین دولتی و رئیس جمهور در منازل شهداء و ایثارگران و ایجاد سازکاری جهت ارتباط هرچه بیشتر و بهتر روحانیون محلات با علمای محلاتی که در تهران و دیگر استانها هستند پرداختند.

 

در ادامه جلسه حجت الاسلام شهیدی گفت: من از حضور در جمع شما روحانیون عزیز همشهری بسیار خرسندم و ما روحانیون قبل از آن که منتسب به شهر و دیار خاصی باشیم فرزندان حوزه هستیم و باید تلاش کنیم تا کل جامعه را به رشد و تعالی برسانیم.

 

وی در ادامه گفت: در خصوص ادامه دار کردن ملاقات با خانواده شهداء و ایثارگران گفت: طی برنامه ریزی صورت گرفته هر بیست روز یک مرتبه با حضور رئیس جمهور در منازل شهداء و ایثارگران ملاقاتهایی را با این افراد خواهیم داشت.

 

حجت الاسلام شهیدی در ادامه گفت: از مهمترین برنامه های من در این مسئولیت سرکشی از خانواده های ایثارگران و رفع مشکلات و موانع این خانواده ها ست و وظیفه اصلی ما در بنیاد شهید ضمن رفع مشکلات خانواده های ایثارگران حفظ و نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است، فرهنگی که ما شیعیان آن را از امام حسین(ع) داریم.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, شهیدی محلاتی, شهیدی صابری, معاون رئیس جمهور, رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران, نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران, محمد علی شهیدی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *