حضور حجت الاسلام شهیدی در منزل جانباز 70 درصد محلات

17 آبان 1392 کد خبر : 988611256 | بازدید : 6107

شهیدی محلاتی

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم جانباز گرانقدر 70 درصد محلاتی گفت: شما از ما خیلی جلوترید و در آن دنیا ما نیازمند شفاعت شما هستیم.

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام محمدعلی شهیدی محلاتی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر امروز با حضور در منزل محمدرضا نیکویی جانباز سرافراز 70 درصد محلات از وی و خانواده معظمش تجلیل کرد.

 

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برای همسر این جانباز سرافراز که از وی پرستاری می کند آرزوی آرامش کرد تا بتواند به نحو احسن از این عزیز مراقبت و پرستاری کند و گفت: خوشا به حال شما که  خداوند این نگاه خوش و بصیرت را به شما ارزانی داشته است و شما در این عالم مشمول عنایت پروردگارید و در آخرت رضوان و فردوس از آن شماست.

 

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی ضمن تقدیر از این جانباز سرافراز، پس از شنیدن مسائل و دغدغه های خانواده این جانباز سرافراز اظهار داشت: شما از ما خیلی جلوترید و در آن دنیا ما نیازمند شفاعت شما هستیم.

محمدرضا نیکویی در عملیات فتح المبین به افتخار جانبازی نائل شد و هم اکنون در منزل تحت پرستاری همسری است که او نیز خواهر دو شهید معظم است؛ دختر این جانباز سرافراز نیز استاد دانشگاه و همسر جانباز 40 درصد است.

 

محمدرضا نیکویی




تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, شهیدی محلاتی, شهیدی صابری, معاون رئیس جمهور, رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران, نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران, محمد علی شهیدی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
پر بحث ترین ها
salamup.ir
nashrkhabar.ir
salamup.ir
nashrkhabar.ir
nashrkhabar.ir