حجت الاسلام شهیدی با 11 جانباز 70 درصد محلات دیدار کرد

17 آبان 1392 کد خبر : 988611255 | بازدید : 5602

شهیدی محلاتی

 

حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با 11 جانباز 70 درصد شهرستان محلات درباره مسائل و دغدغه های آنها به بحث و گفتگو پرداخت.

 

به گزارش صبح محلات، عصر امروز حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با 11 جانباز سرافراز 70 درصدی شهرستان محلات در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان دیدار کرد.

 

در این نشست که هنرمند مدیرکل بنیاد استان مرکزی و سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند گفت: بنیاد خانه شما جانبازان گرانقدرست و ما در واقع در اینجا میهمان و خدمتگزار شما هستیم.

 

حجت الاسلام شهیدی در ادامه گفت:  کار بنیاد باید تشکیلاتی باشد و ما در تلاش هستیم تا با ایجاد بانک اطلاعاتی به جامعه هدف سراسر کشور دسترسی سریع و آسان فراهم کنیم.

 

شهیدی در ادامه گفت: تا کنون حدود 42 درصد از معوقات ایثارگران را به کمک مجلس شورای اسلامی پرداخت کردیم و سعی داریم مابقی را نیز در آینده بپردازیم تا از این طریق آرامش خاطر این عزیزان را تا حدی فراهم کنیم.

 

لازم به ذکر است که در این نشست صمیمانه جانبازان سرافراز 70 درصد سیف الله جعفری، حمید حسنی پور، محمدتقی غضنفری، محمدجواد حسینی، محمدرضا بنی اسدی، عباس عبداللهی، علی اکبر سلمی، حمیدرضا مسیحی، محمدرضا نیکویی، علیرضا بهرام بیگی و رضا کریمی حضور داشتند.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, محلات, شهیدی محلاتی, شهیدی صابری, معاون رئیس جمهور, رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران, نماینده مقام معظم رهبری در بنیاد شهید و امور ایثارگران, محمد علی شهیدی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *