دانش آموزان نخبه محلاتی با فرماندار محلات دیدار کردند

12 آبان 1392 کد خبر : 988611232 | بازدید : 2590

 

در 13 آبان ماه و روز دانش آموز جمعه از نخبگان دانش آموز محلاتی با فرماندار دیدار کردند.

 

به گزارش صبح محلات، در آستانه 13 آبان ماه و روز دانش آموز جمعی از نخبگان دانش آموز شهرستان محلات با فرماندار دیدار کردند.

 

در این دیدار که صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری با حضور امیری رئیس آموزش و پرورش، امیدبیک فرمانده بسیج دانش آموزی و فرماندار برگزار شد، ابتدا دانش آموزان به بیان مطالبات خود در بخش های مختلف شهری و آموزشی از فرماندار و مسئولین شهری پرداختند.

 

در ادامه جلسه امیری رئیس آموزش و پرورش شهرستان محلات با ارائه گزارشی در خصوص فعالیتهای آموزش صورت گرفته در آموزش و پرورش شهرستان به بیان رتبه های و مقامهای کسب شده توسط آموزش و پرورش و دانش آموزان محلاتی پرداخت و گفت: آموزش و پرورش در خصوص نیازها و مطالبات دانش آموزان خود را مسئول میداند و ما تمام تلاش خود را برای بهبود فضای آموزشی در شهرستان کرده‌ایم و می‌کنیم اما بسیاری از موانع و مشکلات مطرح شده از جانب دانش آمکوزان با مشارکت خودشان در مدارس قابل حل هستند.

 

سس غلامعلی یارمحمدی فرماندار محلات ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری چنین جلساتی گفت: من امروز بسیار خوشحال و خورسندم که فضایی این چنین صمیمی برای من فراهم شده تا بتوانم به مطالبات شما عزیزان دانش آموز گوش دهم و تلاش کنم تا آنها را برطرف کنم.

 

وی در ادامه گفت: این که امروز شما دانش آموزان میتوانید به راحتی به بیان نیاز های و خواستهای خود بپردازید مرحون 35 سال استبار ستیزی مردم ایران است و ما این روحیه تلاش و استکبار ستیزی را مرحون تلاشهای امام راحل هستیم که با مقابله با طاغوت و استکبار به ماه راه پیشرفت و مبارزه با استکبار را به ما آموخت.

 

یارمحمدی در ادامه گفت: شور و نشاطی که امروز در میان شما دانش آموزان وجود دارد قوت قلبی برای ما مسئولین است و ما بخود میبالیم که چنین دانش آموزانی برای آینده کشور تلاش میکنند و روزی قرار است مسئولیت های خطیری را در کشور عهده دار شوند.

 

وی در پایان گفت: پیشرفت کشور مرحون توجه به آموزش و پرورش است و تمام مسئولین کشوری همت و تلاش خود را صرف رفع موانع و مشکلات آموزشی کرده اند.

 

لازم به ذکر است از جمله مهمترین مطالبات دانش آموزان در این جلسه توجه ویژه مسئولین به کتابخانه ها و آزمایشگاه ها در مدارس، توجه به کیفی سازی فضای آموزشی بود.

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, محلات, غلامعلی یارمحمدی, فرماندار محلات, نخبگان دانش آموز محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *