مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی:

افزایش 24 کلاس درس در شهرستان محلات با بهره‌برداری از 3 پروژه آموزشی

13 خرداد 1399 کد خبر : 9886112189 | بازدید : 25980

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی با حضور در شهرستان محلات از پروژه‌های در حال احداث آموزشی و پرزشی بازدید کرد.

 

به گزارش صبح محلات پیش از ظهر دوشنبه 12 خردادماه حسین محمدی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان مرکزی با حضور در شهرستان محلات از پروژه‌های در حال احداث هنرستان مصطفی خمینی(ره)، دبیرستان پروین اعتصامی، طرح توسعه دبستان خلیج فارس، استخر شنای آموزشی و دبستان برادران طالبی بازدید کرد.
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در خصوص پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها گفت: هنرستان مصطفی خمینی(ره)، دبیرستان پروین اعتصامی و طرح توسعه دبستان خلیج فارس تابستان 99 به بهره‌برداری خواهد رسید و اظهار امیدواری کرد دبستان برادران طالبی برای مهر 1400 به فضای آموزشی شهرستان افزوده و تحویل آموزش و پرورش شود.
حجت‌اله محمدی مدیر آموزش و پرورش در این بازدید خواستار تسریع در تحویل این پروژه‌ها شد، وی افزود با اضافه شدن این فضاهای آموزشی در شهرستان اکثر پروژه‌های نیمه کاره به بهره‌برداری می‌رسد و دانش‌آموزان می‌توانند از فضای استاندارد آموزشی استفاده نمایند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, مدارس, احداث مدرسه, پروژه آموزشی, دانش آموزان محلات, شهرستان محلات, آموزش و پرورش محلات, نوسازی مدارس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *