جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی؛

انهدام باند سارقان منزل در محلات/ رشوه 350 میلیون ریالی سارقان به ماموران انتظامی

3 خرداد 1399 کد خبر : 9886112178 | بازدید : 385

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای یک باند سرقت اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار و اعترافات آنان به 30 فقره سرقت منزل در شهرستان محلات خبر داد.

 

انهدام باند سارقان منزل در محلات/ رشوه 350 میلیون ریالی سارقان به ماموران انتظامی

 

به گزارش صبح محلات، یوسف سپهوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار کرد: در هفته‌های گزارشی با اعلام گزارش‌هایی از سرقت منازل در شهرستان محلات، بررسی تخصصی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس این شهرستان قرار گرفت.

 

وی اضافه کرد: با اقدامات کارشناسی پلیس در صحنه‌های سرقت مشخص شد که سارقان به صورت کاملا حرفه‌ای منازل خالی از سکنه را شناسایی و با ورود به منازل فاقد ایمنی لازم، اقدام به سرقت طلاجات، وجوه نقد و اشیاء با ارزش کوچک کرده و بدون برجای گذاشتن کوچکترین ردی از محل خارج می‌شوند.

 

این مقام انتظامی در استان مرکزی ادامه داد: سرانجام در مراحل تحقیقات پلیس اعضای این باند سرقت که اهل و ساکن یکی از استان‌های همجوار بودند، شناسایی و تمهیدات عملیاتی لازم برای دستگیری آنان آغاز شد.

 

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در تکمیل تحقیقات مشخص شد که سارقان با یک دستگاه خودروی با یک جفت پلاک سرقتی در سطح شهرستان حضور دارند که با شناسایی خودروی سارقان در یک عملیات تعقیب و گریز، 3 نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

 

وی با بیان کشف تعدادی از تجهیزات حرفه‌ای سرقت از خودروی توقیف شده از سارقان گفت: در مراحل انجام تحقیقات پلیس یکی از افراد دستگیر شده، مبلغ 350 میلیون ریال وجه نقد به عنوان رشوه به ماموران پلیس آگاهی پیشنهاد داد که مراتب صورت جلسه و ضمیمه پرونده‌های سرقت آنان شد.

 

سپهوند با اشاره به ادامه داشتن بازجویی‌های تخصصی کارآگاهان پلیس از اعضای این باند سرقت که تحت تعقیب پلیس در سه استان کشور نیز بودند، گفت: تا کنون دستگیرشدگان به 30 فقره سرقت از منازل شهروندان محلاتی طی چند هفته گذشته اعتراف کرده‌اند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, رشوه, رد رشوه, نیروی انتظامی, انهدام باند سرقت, باند سرقت از منازل, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *