افتتاح بزرگترین باشگاه بدنسازی کشور در محلات

6 خرداد 1399 کد خبر : 9886112173 | بازدید : 6165

بزرگترین باشگاه بدنسازی کشور در شهرستان محلات با مشارکت بخش خصوصی در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

 

گالری – مجموعه ی ورزشی کارن

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز اراک، سرپرست اداره ورزش و جوانان محلات گفت: بزرگترین باشگاه بدنسازی کشور که با سرمایه گذاری ۴۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی احداث شده، روز چهارشنبه در این شهرستان به بهره برداری رسید.

 

 کاظمی افزود: این باشگاه با یکهزار متر مربع زیربنا در ۲ طبقه احداث شده و دارای فضای ورزشی ویژه بانوان و آقایان، سونا، جکوزی و سالن غذاخوری غذاهای ارگانیک و اتاق ماساژ است.

 

وی با بیان اینکه ظرفیت هریک از بخش بانوان و آقایان در هر نوبت ۵۰ نفر است، اظهار داشت: بهره برداری از این باشگاه بدنسازی برای ۱۵ نفر اشتغالزایی داشته است.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان محلات گفت: تمام مربیان این مجموعه ورزشی دارای کارت مربیگری از فدراسیون بدنسازی کشور هستند و همچنین گیاهان ارگانیک در پشت بام ساختمان این باشگاه تولید می‌شود.

 

۱۶ باشگاه بدنسازی، ۴ سالن ورزشی توپی و ۳سالن ررزمی در محلات و نیم ور، یک سالن تیراندازی با تفنگ در محلات، ۲ سال رزمی و چهار خانه ورزشی در روستاهای محلات زیر پوشش اداره ورزش و جوانان این شهرستان فعال هستند.
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, باشگاه بدنسازی, افتتاح بزرگترین باشگاه بدنسازی, بزرگترین باشگاه بدنسازی کشور, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *