رئیس آموزش وپرورش محلات:

"کمک مومنانه" به سرپرستان خانواده‌های دانش‌آموزان شهرستان محلات

1 خرداد 1399 کد خبر : 9886112166 | بازدید : 1425

دیر آموزش و پرورش شهرستان محلات از توزیع بسته‌های حمایتی "کمک مومنانه" به سرپرستان خانواده‌های دانش‌آموزان آسیب دیده از کرونا خبر داد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری بسیج استان مرکزی از محلات؛ حجت‌اله محمدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان محلات از توزیع بسته‌های حمایتی "کمک مومنانه" به سرپرستان خانواده‌های دانش‌آموزان آسیب دیده از کرونا خبر داد.محمدی گفت: در این رزمایش که در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا با شعار " همه باید همدل و همراه باشیم" آغاز شده است و بسته‌های معیشتی که توسط خیرین فراهم شده از طریق مدیران مدارس توزیع می‌شود.

 

مدیر آموزش و پرورش گفت: در بحران کرونا و تعطیلی برخی از مشاغل، تعداد زیادی از خانواده‌ها از جمله خانواده دانش‌آموزان نیازمند دچار آسیب اقتصادی شدند و رهبر معظم انقلاب برای جبران آن دستور اجرای رزمایش کمک مومنانه را از نیمه شعبان تا پایان ماه مبارک رمضان دادند.

 

گفتنی است قرارگاه مواسات و همدلی با محوریت امام جمعه شهرستان، فرمانداری، سپاه محلات و کمک سایر ادارات شهرستان تاکنون بسته‌های معیشتی زیادی میان نیازمندان در شهر‌ها و روستا‌های شهرستان توزیع نموده است که کمک به سرپرستان دانش‌آموزان بخشی از این کمک‌ها بوده است.
تگها: صبح محلات, کمک مومنانه, رزمایش مواسات, محلات, آموزش و پرورش محلات, شهرستان محلات, کمک به خانواده دانش آموزان

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *