اجرای سومین مرحله از طرح ظفر در شهرستان محلات/ 48 نفر دستگیر شدند

25 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886112154 | بازدید : 2082

جانشین فرماندهی انتظامی استان از سومین مرحله اجرای طرح عملیاتی ظفر در شهرستان محلات خبر داد و گفت: در  اجرای این طرح 48 نفر دستگیر شدند.

 

fi 'chva wfp lpghjT سرهنگ "یوسف سپهوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره گفت: با توجه به بازخوردگیرهای بسیار مثبت اجرای طرح ظفر طی سال گذشته در سطح استان و دو مرحله از اجرای این طرح در سال جاری در شهرستان های ساوه و خمین، در برنامه ریزی عملیاتی پلیس این مرحله از اجرای طرح ظفر در شهرستان محلات اجرایی شد.

وی اضافه کرد: در این مرحله از اجرای طرح که به مدت 3 روز در 3 منطقه از این شهرستان با بهره گیری از توان تجهیزاتی خود شهرستان عملیاتی شد، برخورد با سارقان، خرده فروشان مواد مخدر، قاچاقچیان کالا،تخلفات راهور، پیگیری برگه های جلب و دیگر جرایم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این طرح عملیاتی 25 دستگاه خودرو و موتورسیکلت به دلیل تخلفات راهنمایی و برخی جرایم توقیف و به پارکینگ انتقال شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: دستگیری 10 نفر سارق و 15 نفر به دلیل ارتکاب جرایم مرتبط با مواد مخدر نیز بخشی از اقدامات پلیس شهرستان محلات در اجرای این طرح بود که طی این عملیات ها مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف و برخی اموال مسروقه نیز از سارقان کشف شد.

سرهنگ سپهوند خاطر نشان کرد: تعداد 23 نفر نیز طی اجرای طرح به دلیل داشتن برگه جلب دستگیر و تمامی دستگیر شدگان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان با قدردانی از همراهی خوب شهروندان در اجرای طرح های ظفر و دیگر طرح های امنیت بخش پلیس گفت: تلفن  110 در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و اطلاعات شهروندان است و همچنین عموم مردم از طریق تلفن 197 می توانند نقطه نظرات، پیشنهادات، انتقادات و پیام های قدردانی خود از نوع عملکرد پلیس را به مسئولان انتظامی منعکس کنند.

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, طرح ظفر 3, فرماندهی انتظامی محلات, جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی, دستگیری 48 نفر در محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *