نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

سفیر آلمان باید به عنوان عنصر نامطلوب اخراج شود/تندروی آلمان در سیاست خارجی به دلیل تحت تأثیر بودن از صهیونیست‌ها کاملاً مشهود است

21 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886112148 | بازدید : 4098

سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل مطرح‌شده درباره جاسوس بودن سفیر آلمان در ایران؛ گفت: وزارت امور خارجه و اطلاعات باید موضوع مربوط به سفیر آلمان را به‌صورت دقیق بررسی کنند چنانچه موضوعات مطرح‌شده صحیح باشد سفیر را به‌عنوان عنصر نامطلوب اخراج کنند.

 

به گزارش صبح محلات؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به مسائل مطرح‌شده درباره جاسوس بودن سفیر آلمان در ایران؛ گفت: وزارت امور خارجه و اطلاعات باید موضوع مربوط به سفیر آلمان را به صورت دقیق بررسی کنند چنانچه موضوعات مطرح شده صحیح باشد سفیر را به عنوان عنصر نامطلوب اخراج کنند.

 

وی با بیان اینکه دولت آلمان سابقه خوبی نزد مردم ایران ندارند گفت: در بسیاری از مقاطع آلمان ها با صهیونیست ها بودند و به آنها کمک کردند و در دوران دفاع مقدس آلمانی ها صدام را به بمب شیمیایی مجهز کردند.

 

سلیمی با تأکید بر اینکه تندروی آنها در سیاست خارجی به دلیل تحت تأثیر بودن از صهیونیست‌ها کاملاً مشهود است. اظهار کرد: این حرکت اخیر آنها مبنی بر تروریستی خواندن حزب‌الله لبنان نشان داد که تا چه اندازه صهیونیست‌ها در سیاست خارجی آلمان نفوذ دارد.

 

وی ادامه داد: از دولت آلمان می‌خواهیم که استقلال خود را در سیاست خارجی حفظ کنند و دنباله‌رو صهیونیست‌ها و قدرت‌هایی همچون آمریکا نباشند و قطعاً این دنباله‌روی‌ها به نفع آلمان تمام نخواهد شد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه افکار عمومی دنیا از این حرکت آلمان قضاوت مناسب و خوبی نخواهد داشت بیان کرد: به هر نحو آلمانی‌ها باید این مسئله را بدانند که حزب‌الله لبنان یک سازمان و گروه مردمی است که در دفاع از کیان لبنان وارد میدان شده است.

 

وی یادآور شد: تعجب این است که چرا آلمان‌ها علیرغم اینکه سابقه صهیونیست‌ها را می‌دانند چرا این رفتارهای غیرقابل‌دفاع را انجام می‌دهند.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید آلمان‌ها در سیاست‌های خودشان تجدیدنظر کنند و کمتر از تروریست‌ها که برخی از آنها هم در آلمان لانه کردند دفاع کنند و این‌ها همان قاتلین خاشقچی هستند و چرا رفتاری که باید در قبال آنها انجام می دادند را انجام ندادند.

 

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, سلیمی, نماینده محلات و دلیجان در مجلس, سفیر المان, اخراج سفیر المان, عنصر نامطلوب, شهرستان محلات, محلات, خبر محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *