دستگیری باند سارقان اماکن خصوصی با اعتراف به 15 فقره سرقت در محلات

17 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886112142 | بازدید : 4697

فرمانده انتظامی شهرستان محلات از شناسایی و دستگیری باند 6 نفره سارقان اماکن خصوصی درعملیات پلیس این شهرستان و اعتراف آنان به 15 فقره سرقت خبرداد.

 

انهدام باند ۳ نفره سارقان منازل مسکونی در اردستان | اسونیا

 

به گزارش صبح محلات به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ " عباس محمد رضایی " در تشريح اين خبر گفت: در پی اعلام گزارشهایی از سرقت اقلام اماکن خصوصی از قبیل کابل برق، پمپ کف کش و گلهای زینتی گران قیمت، در سطح شهرستان محلات ، موضوع در قرارگاه تشديد مبارزه با سرقت پليس این شهرستان مطرح و بررسي موضوع در دستور کار مأموران قرارگرفت.

وی ادامه داد: با شروع تحقيقات تخصصي و اقدامات محسوس و نامحسوس صورت گرفته، از سوی مأموران کلانتری 11 شهرستان محلات، سرانجام 4 نفر سارق سابقه دار حرفه ای در این زمینه شناسایی و در عملياتی بهنگام، دستگير شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف تعدادی از اقلام سرقتی در بازرسی از مخفیگاه سارقان یاد آور شد: در ادامه تحقیقات فنی پلیس2 نفر از مالخرها نیز که در خریدار اموال مسروقه از سارقان مشارکت داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ رضایی خاطر نشان کرد: متهمان با توجه به اعترافات صریح و دیگر مستندات به دست آمده در این عملیات، پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات در پایان با تأکید به رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان به منظور پیشگیری از سرقت اموال موجود در اماکن مختلف افزود: ‌سامانه های تلفنی 110و 197 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش هاي شهروندان و دريافت هرگونه انتقاد ،پيشنهاد و تقدير آنان از عملکرد پليس مي باشد.

 
تگها: صبح محلات, باند سرقت, سرقت از اماکن خصوصی, محلات, شهرستان محلات, اخبار محلات, فرماندهی انتظامی محلات, سرهنگ رضایی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *