سرمایه گذاری بیش از ۱۱ هزار میلیاردی در صنعت محلات

7 اردیبهشت 1399 کد خبر : 9886112132 | بازدید : 2880

۱۱ هزار و ۹۰۴ میلیارد ریال پارسال در 69 طرح صنعتی شهرستان محلات سرمایه گذاری شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز اراک؛ رییس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت : ۶۹ واحد صنعتی با برآورد سرمایه گذاری ۱۱ هزار و ۹۰۴ میلیارد ریال پارسال در این شهرستان جواز تاسیس دریافت کردند و شمار جوازهای صادر شده از نظر تعداد سرمایه گذاری و اشتغال، رشد ۱۰۰ درصدی داشت.

 

 ملکی افزود: مهمترین جوازهای صادر شده در زمینه فرآوری سنگ، تولید کاغذ از سنگ و مواد شیمیایی است که بهره‌برداری از این طرح‌ها ، هزار و ۳۳۹ نفر مشغول به کار شدند.

 

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: یک شهرک صنعتی، یک ناحیه و ۲ قطب صنعتی در محلات وجود دارد که ۲۹۰ واحد صنعتی در آن ها فعالیت می‌کنند و در این واحدهای صنعتی حدود چهار هزار فرصت شغلی فراهم شده است.

 

ملکی گفت : ۱۱۵ واحد معدنی در محلات وجود دارد که ۷۵ واحد آن فعال است و ۶۲ واحد در حوزه سنگ تراورتن فعالیت می‌کنند و سهم ۵۰ درصدی اقتصاد محلات در زمینه تولید سنگ ‌های خام و تزئینی توانسته رونق اقتصادی مناسبی را برای این شهرستان رقم بزند.
تگها: صبح محلات, سرمایه گذاری, صنعت, سرمایه گذاری در بخش صنعت, شهرستان محلات, سرمایه گذاری 11 هزار میلیاردی, اشتغال, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *