در راستای همدلی برای مبارزه با کرونا و قدردانی از مدافعان سلامت؛

معلم محلاتی مدال طلای مسابقات جهانی والیبال را به پرستاران اهدا کرد

27 فروردین 1399 کد خبر : 9886112121 | بازدید : 8528

معلم محلاتی با انگیزه تجلیل از مدافعان سلامت، مدال طلای مسابقات جهانی والیبال نشسته خود را به پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات تقدیم کرد.

 

معلم محلاتی مدال طلای مسابقات جهانی والیبال را به پرستاران اهدا کرد

 

به گزارش صبح محلات، درپی شیوع بیماری کرونا ویروس و تلاش پرستاران برای مبارزه با این بیماری، حسن محمدی از فرهنگیان شهرستان محلات و دارنده مدال طلای مسابقات جهانی والیبال نشسته، در راستای تجلیل از خدمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونا و قدردانی از تلاش‌های آنان، مدال طلای مسابقات جهانی والیبال نشسته برزیل را به پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات تقدیم کرد.

 

وی مربی تیم ملی والیبال نشسته و از ورزشکار پارالمپیکی است که علاوه بر اهدای مدال طلای مسابقات والیبال نشسته جهانی برزیل، تندیس مبارک آستان قدس رضوی را نیز  به مدافعین خط مقدم سلامت شهرستان محلات اهدا کرد.

 

بر اساس این گزارش؛ این معلم فرهیخته محلاتی هنگام اهدای مدال خود به پرستاران اظهار کرد: در شرایط کنونی جای این مدال دیگر در خانه ما نیست زیرا تا دیروز فکر می‌کردم من قهرمان هستم اما امروز متوجه شدم  قهرمان واقعی پرستارانی هستند که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند.
تگها: صبح محلات, محلات, شهرستان محلات, همدلی با مدافعان سلامت, کرونا, اهدا مدال طلای جهانی به مدافعان سلامت, حسن محمدی, مدال طلای, مسابقات جهانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *