توزیع بسته های بهداشتی مقابله با کرونا ویژه خانواده شهدای شهرستان محلات

27 فروردین 1399 کد خبر : 9886112116 | بازدید : 6843

رئیس بنیاد محلات در راستای اقدامات پیشگیرانه برای ابتلا به ویروس کرونا گفت : توزیع بسته های بهداشتی به صورت مستمر در بین خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان انجام می شود.

 

توزیع بسته های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در شهرستان محلات

 

به گزارش صبح محلات به نقل از ایثار واحد "استان مرکزی"، غلامرضا بهرام بیگی رئیس بنیاد محلات ضمن اعلام این خبر شرحی از اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان محلات در مقابله با این ویروس منحوس را این طور بیان کرد: در پنجشنبه پایان سال تلاش کردیم با اطلاع رسانی به خانواده ها و تهیه گلدان های گل برای قبور مطهر شهدا از تردد خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به گلزارهای مطهر شهدا کاسته شود.

 وی افزود : بسته های بهداشتی حاوی مواد ضدعفونی کننده ، دستکش و ماسک به صورت مستمر بین خانواده های معظم شاهد و ایثارگر با اولویت جانبازان شیمیایی و والدین معظم شهدا  توزیع شده است.

 بهرام بیگی تصریح کرد: برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در محیط اداره با نصب تراکت های آموزشی، نصب مواد ضدعفونی کننده در ورودی اداره، تهیه دستکش و ماسک برای کارکنان ، ضدعفونی محیط و وسایل اداری به صورت روزانه، فعالیت دو سوم کارکنان در ساعات اداری، پیگیری امور درمانی خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و تهیه دستگاه های تنفسی برای بیماران کرونایی اقدام شده است.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای جامعه معزز ایثارگری و مدافعان سلامت در کشور اظهار داشت: در این شرایط سخت که امکان دیدار چهره های نورانی والدین معظم شهدا و ایثارگران عزیز را نداشتیم با تماس تلفنی جویای حال این عزیزان بودیم و با اطلاع رسانی پیامکی از این عزیزان درخواست ماندن در منزل را داشتیم.

گفتنی است تاکنون حدود 40 لیتر الکل ، 1000 عدد ماسک . 800 عدد دستکش با حفظ موارد ایمنی بسته های بهداشتی توزیع شده است.

انتهای پیام/
تگها: صبح محلات, کرونا, توزیع اقلام بهداشتی, خانواده شهدا, رئیس بنیاد شهید, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *