مدیر آموزش و پرورش در جلسه ویدئوکنفرانس با مدیران مدارس:

از روش‌های مکمل و متناسب برای پوشش صد در صدی آموزش دانش‌آموزان استفاده شود

27 فروردین 1399 کد خبر : 9886112115 | بازدید : 8264

جلسه مدیران متوسطه به ریاست مدیر آموزش و پرورش و با حضور معاون آموزشی و مدیران دبیرستان‌ها به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش شهرستان محلات پیش از ظهر روز شنبه 23 فروردین ماه جلسه ویدئوکنفرانس مدیران مدارس به ریاست مدیر آموزش و پرورش و با حضور معاون آموزشی و مدیران دبیرستان‌های شهرستان محلات برگزار شد.

 

حجت‌اله محمدی مدیر آموزش و پرورش در ابتدای این جلسه ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه برای تمامی همکاران طلب سلامتی کرد. مدیر آموزش و پرورش از تلاش و زحمات ارزشمند آنها به خصوص آموزش در فضای مجازی تقدیر و تشکر کرد. ایشان از مدیران مدارس درخواست کرد در اجرای سامانه شاد و آموزش نظام مند در فضای مجازی، دانش‌آموزانی که به هر نحو به فضای مجازی دسترسی ندارند فراموش نشوند و از روش های مکمل و متناسب با وضعیت آنها برای پوشش صد در صدی استفاده شود.

 

سعید جوادی معاون آموزشی ضمن تبریک اعیاد و تقدیر و تشکر از همکاری صمیمانه مدیران، عوامل اجرایی و معلمان در فضای مجازی، بر تلاش همکاران برای ایجاد نظم و وحدت رویه با استفاده از تبادل تجربیات و لزوم استفاده مدیران از امکانات موجود در جهت تولید محتوا با کمک معلمان تأکید کرد.

 

در ادامه مدیران مدارس متوسطه دوم گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در فضای مجازی ارائه کردد و در نهایت جمع بندی مطالب توسط مدیر آموزش و پرورش صورت گرفت.

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, آموزش و پرورش محلات, کرونا, آموزش مجازی مدارس

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *