متلاشی شدن باند سارقان تجهیزات مخابرات در محلات

10 اردیبهشت 1398 کد خبر : 9886112102 | بازدید : 87607

صبح محلات_فرمانده انتظامی محلات از دستگیری باند سارقان تجهیزات و دکل های مخابراتی در این شهرستان خبر داد.

 

Image result for ‫فرماندهی انتظامی شهرستان محلات+صبح محلات‬‎

 

به گزارش صبح محلات، «سرهنگ جعفر شمس بیرانوند» در تشریح جزئیات این خبر افزود: با چندین فقره سرقت تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان و نیز شهرستان های همجوار، مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در مراحل تحقیقات مشترک مأموران پلیس آگاهی و پاسگاه انتظامی باقرآباد شهرستان و در بررسی صحنه های سرقت و استفاده از اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، سرانجام خودرو سارقان شناسایی و تمهیدات لازم برای دستگیری سارقان آغاز شد.

سرهنگ بیرانوند بیان کرد: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضایی در یک عملیات غافلگیرانه موفق به توقیف خودرو سواری سارقان و دستگیری هر 2 سارق شدند.

وی تصریح کرد:‌ در بازرسی از این خودرو آلات و ابزار سرقت و تعدادی از اموال مسروقه از جمله هشت عدد باطری متعلق به دکل های مخابراتی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان محلات گفت: متهمان در بازجویی به تعداد سه فقره سرقت تجهیزات و دکل های مخابراتی در سطح شهرستان محلات و نیز شهرستان های همجوار اعتراف کردند.
تگها: صبح محلات, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, محلات, انهدام باند سارقین, سارقین تجهیزات دکل های مخابراتی, تجهیزات مخابراتی, محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *