برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی محلات اعلام شد

7 آبان 1392 کد خبر : 988611209 | بازدید : 4325

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در این شهرستان را اعلام کرد.

 

به گزارش صبح محلات، سرهنگ پاسدار علیرضا براتعلی صبح امروز در حاشیه صبحگاه مشترک دانش آموزی به خبرنگار ما گفت: از ششم تا سیزدهم آبان‌ماه به عنوان هفته بسیج دانش‌آموزی نامگذاری شده که شعار امسال این هفته «دانش‌آموز بسیجی، حماسه‌ساز امروز و آینده‌‌ساز فردا» انتخاب شده است.

وی با اشاره به برنامه‌های نخستین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی، تصریح کرد: فضاسازی واحدهای مقاومت، برگزاری مسابقه نشریه دیواری با موضوع حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی، اجرای مسابقه انشاءنویسی با موضوع نقش دانش‌آموزان در اقتصاد مقاومتی از مهم‌ترین برنامه‌های نخستین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی در محلات است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات با بیان اینکه دومین روز از هفته بسیج دانش‌آموزی به عنوان دانش‌آموز بسیجی، بصیرت و ولایت نامگذاری شده است، اضافه کرد: برگزاری مراسم صبحگاه مشترک و دیدار با امام جمعه در سطح واحدهای پوینده و پیشگام از مهم‌ترین برنامه‌های تدارک دیده شده در این روز است.

براتعلی تأکید کرد: در سومین روز از گرامیداشت این ایام که به نام دانش‌‌‌آموز بسیجی شجاعت و آرمان‌خواهی نامگذاری شده، برنامه‌هایی چون دیدار با خانواده شهدا، گلباران قبور پاک و مطهر شهدا و برگزاری مراسم پیاده‌روی تدارک دیده شده است.

وی در پایان برگزاری همایش امر به معروف،‌ شرکت در نماز جمعه، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی نخبگان علمی، فرهنگی و هنری و ورزشی با فرماندار، برگزاری نشست حلقه‌های صالحین، مسابقه دو رهروان شهدا، به صدا درآوردن زنگ استکبارستیزی و شرکت گسترده دانش‌آموزان در مراسم راهپیمایی 13 آبان را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته بسیج دانش‌آموزی عنوان کرد.
تگها: صبح محلات, اخبار محلات, شهرستان محلات, خبر محلات, فرمانده سپاه محلات, هفته بسیج دانش آموزی, صبحگاه دانش آموزی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *