نمایشگاه گل و گیاه محلات امسال برگزار نمی شود

4 اردیبهشت 1398 کد خبر : 9886112065 | بازدید : 1257

مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: بنابر تصمیم هیئت مدیره این اتحادیه، نمایشگاه گل و گیاه محلات امسال برگزار نخواهد شد و هزینه نمایشگاه صرف تکمیل نمایشگاه دائمی می‌شود. 

 

 

به گزارش صبح محلات، ابراهیم علیپور در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص عدم برگزاری نمایشگاه گل و گیاه محلات در اردیبهشت ماه سال جاری، اظهار کرد: با توجه به اینکه اردیبهشت ماه امسال با ماه مبارک رمضان مصادف شده در نتیجه نمی‌توان نمایشگاه گل و گیاه را در این ماه برگزار کرد. 

 

وی با اشاره به اینکه تاریخ بعدی نمایبشگاه در شهریور ماه بوده، افزود: عمده بازدیدکنندگان نمایشگاه‌های قبلی از تکراری بودن این نمایشگاه در سال‌ها گذشته گلایه داشتند این در حالی است که نمایشگاه هر ساله با تنوع ویژگی ها و برنامه‌های اجرایی جدید برگزار شده، اما بازدیدکنندگان بیشتر به آیتم های دیگری از جمله ظاهر فضای نمایشگاه اهمیت می‌دادند. 

 

مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه محلات تصریح کرد: در وضعیت اقتصادی حال حاضر برای برگزاری نمایشگاه باید هزینه‌ای دو برابر سال‌های گذشته صرف شود که عمده این مبلغ بر دوش تعاونی گل و گیاه محلات بوده است در نتیجه صلاح را بر این دانستیم که هزینه را برای راه اندازی هرچه زودتر نمایشگاه دائمی صرف کنیم که محیط نمایشگاهی بهتری ایجاد شود. 

 

علیپور بیان کرد: بخشی از نمایشگاه دائمی ساخته شده و از اوایل اردیبهشت ماه فاز دوم نمایشگاه نیز آغاز خواهد شد، اما اتمام آن در شهریور ماه دور از انتظار است چراکه در حال حاضر نمایشگاه به صورت یک اسکلت بتنی است. 

 

وی ادامه داد: اگر شرایط اقتصادی قدری تثبیت شود پیش بینی می شود نمایشگاه دائمی سال آینده بعد از ماه مبارک رمضان به اتمام خواهد رسید. 

 

مدیرعامل اتحادیه گل و گیاه محلات با اشاره به اینکه 25 خردادماه روز ملی گل و گیاه نامگذاری شده گفت: سال گذشته در همین روز کارناوال گل در شهرستان راه اندازی شد و امسال نیز تصمیم بر این است که در همان تاریخ کارناوال بزرگتر و بهتری در شهر برگزار شود، همچنین قرار است که به مناسبت های مختلف در شهر فرش های گل یا تزئینات گل شکل گیرد که رونق نمایشگاه نیز از بین نرود. 

 

علیپور در خصوص کمک به سیل زدگان کشور نیز اظهار کرد: گلکاران محلات بالغ بر 23 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان کمک کردند. همچنین تصمیم گرفته شده است که بخشی از هزینه نمایشگاه نیز به ایجاد فضای سبز در برخی از مناطق سیل زده اختصاص پیدا کند. 
تگها: صبح محلات, نمایشگاه گل و گیاه, محلات, شهرستان محلات, جشنواره گل و گیاه محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *