امام جمعه نیم ور؛

ناجا در توسعه خدمت‌رسانی موفق بوده است

29 فروردین 1398 کد خبر : 9886112049 | بازدید : 5382

امام‌جمعه شهر نیمور گفت: نيروی انتظامی در ساليان اخير در توسعه خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقاء‌ امنيت اجتماعی موفق بوده است.

 

ناجا در توسعه خدمت‌رسانی موفق بوده است

 

به گزارش صبح محلات به نقل از فارس، حجت‌الاسلام تقی لطفی ظهر امروز در دیدار با فرمانده انتظامی نیمور بیان داشت: مأموران نیروی انتظامی در تمامی اوقات سال با تلاش شبانه‌روزی به مردم خدمت کرده و از هیچ کوششی در این راه دریغ نمی‌ورزند.

 

وی گفت: تلاش جهادی کارکنان نیروی انتظامی شهرستان بسیار مهم و ارزشمند است زیرا به عنوان سرباز ولی امر مسلمین جهان همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم فعالانه تلاش و مجاهدت می‌کنند.

 

امام‌جمعه شهر نیمور با بیان اینکه خدمت به مردم، عمل به وظیفه است، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف اصلی نیروی انتظامی خدمت‌رسانی به مردمی باشد که در رأس آن پایداری امنیت قرار دارد که بحمدالله نیروی انتظامی در حفظ و توسعه آن موفق بوده است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان محلات نیز در این جلسه آسودگی و ایمنی را هدف اصلی و مهم پلیس در چارچوب نیازها، مطالبات و خواسته‌های شهروندان دانست و گفت: پلیس بر این باور است که شهروندان از احساس امنیت، آسان‌تر و بهتر در راه رشد، توسعه و پویایی گام برمی‌دارند.

 

جعفر شمس بیرانوند با تقدیر از تعامل و همکاری کلیه نهادها و دستگاه‌های امنیتی در راستای تأمین امنیت، تصریح کرد: ما خود را خادم ملت بزرگ ایران می‌دانیم و در خدمت به آنان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم؛ امنیت محصول همکاری همه سازمان‌ها، نهادها و اقشار مختلف مردم است و نیروی انتظامی به عنوان محور حفظ و ارتقاء امنیت جامعه به تقویت این تعاملات تأکید دارد.

 

وی در پایان به بیان گزارشی از اقدامات شاخص مجموعه انتظامی شهرستان محلات در راستای برقراری نظم و امنیت در سال 1397 و نیز اولویت‌های پلیس در سال 1398 پرداخت و افزود: افزایش میزان تقدیر از عملکرد پلیس و کاهش شکایات و انتقادات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، نشان از افزایش میزان رضایتمندی شهروندان از زحمات نیروی انتظامی است.
تگها: صبح محلات, امام جمعه نیم ور, حجت السلام لطفی, ناجا, نیروی انتظامی, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *