فرمانده سپاه محلات:

اعزام دو گروه جهادی به پل دختر/ارسال موادغذایی ووسایل کاربردی به خوزستان

19 فروردین 1398 کد خبر : 9886111989 | بازدید : 347

صبح محلات_فرمانده سپاه محلات از اعزام 2گروه جهادی به استعداد 50 نفر از بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بسیج محلات وگردان پیاده یازهراجهت امدادرسانی و کمک به مردم سیل‌زده استان لرستان خبر داد.

 

سرهنگ پاسدار نعمت اله نجفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات در حاشیه بدرقه گروههای جهادی به مناطق سیل‌زده در گفتگو با صبح محلات گفت: مردم مؤمن، شهیدپرور و دلسوز محلات وقتی شرایط سیل و بی خانمانی مردم مؤمن لرستان را مشاهده کردند، در نمازهای جمعه، در مساجد و تشکل‌های مختلف دیگر وارد میدان شده و به هموطنان خود کمک کردند.

وی ادامه داد: این شهرستان در طول تاریخ همیشه پیشتاز کمک‌های مردمی بوده است و هر کسی که در این عرصه فعال شود از نتیجه دنیوی و اخروی بهره‌مند خواهد شد.

نجفی همچنین افزود: گروه جهادی شهیدکاظمی گردان پیاده یازهرا(س)به استعداد20نفروگروه جهادی حوزه مقاومت بسیج علی ابن ابی طالب(ع) به استعداد25نفربه مناطق سیل زده استان لرستان اعزام شده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات تاکید کرد: علاوه بر این از گروه‌های جهادی شهرستان خواسته شده که در سطح پایگاه ها، مساجد و سایر اماکن شهرستان، اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم به منظور یاری رساندن به هموطنان سیل زده در استان خوزستان کنند که در این خصوص تاکنون به استعداد دو کامیون نیز کمک‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه برای ادامه جمع آوری کمک‌های مردمی نیز فراخوان‌هایی در سطح دانشگاه‌ها منتشر کرده ایم، افزود: با بازگشایی دانشگاه‌های شهرستان، چادر‌ها و غرفه‌هایی برپا می‌کنیم و کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانشجویان را جمع آوری خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محلات درپایان با تشریح اهداف اعزام این کاروانها عنوان کرد: متأسفانه هم اکنون وضعیت مناسبی برای هم وطنان‌مان در لرستان به ویژه در پلدختر وجود ندارد، به همین دلیل این کاروان و سایر کاروان های اعزامی برای رفع مشکلات این عزیزان مستقر می شوند و استقرار این کاروان ها تا برطرف شدن کامل مشکلات در مناطق انجام می شود.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, فرمانده سپاه محلات, ناحیه مقاومت بسیج محلات, اعزام گروه های جهادی به مناطق سیل زده, پلدختر, خوزستان, جمع آوری و ارسال کمک برای سیل زدگان, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *