پلیس در ایام نوروز با زيبندگي به معنويات و اقتدار قانوني، امنيت و آرامش را به مردم هديه داد

18 فروردین 1398 کد خبر : 9886111981 | بازدید : 693

صبح محلات_امام جمعه شهر نیمور با قابل قبول دانستن اقدامات پلیس این شهرستان در طرح نوروزی گفت: پلیس با زيبندگي به اخلاقيات، معنويات و اقتدار قانوني، امنيت و آرامش را در تعطیلات نوروزی به مردم هديه داد. 

 

 

به گزارش صبح محلات، حجت الاسلام و المسلمين " تقی لطفی" امام جمعه نیم ور، در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان محلات بیان کرد: قانونمندي و رعايت حقوق شهروندي، همواره باید محور فعاليت هاي انتظامي پلیس در جامعه اسلامی باشد

 

وی داشتن اعتقادات دینی و مذهبی، توانمندی، حفظ آبرو، جان و مال مردم را از عمده وظایف کارکنان نیروی انتظامی برشمرد و اظهارداشت: بی تردید کارکنان نیروی انتظامی در اجرای مأموریت های مختلف پلیسی، همواره باید به عنوان سربازان ولایت، صبر و شکیبایی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

امام جمعه شهر نیمور یاد آور شد: كاركنان پلیس در ایجاد امنیت ایام نوروز، با زيبندگي به اخلاقيات، معنويات و برخورداري از اقتدار قانوني، امنيت و آرامش را به مردم هديه داده و فرصت ارتكاب جرم را از مخلان نظم و امنيت سلب کردند.

 

حجت الاسلام و المسلمين " لطفی " با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که ناجا را مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی ایران دانستند، بیان داشت:  تردیدی نیست که قانونمندي نیروی انتظامی در سایه سار امر به معروف و نهی از منكر، اعتبار و محبوبيت اجتماعي ناجا را بیش از گذشته در بین مردم افزايش داده است.

 

وی با تقدیراز زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر كاركنان پلیس شهرستان محلات در اجراي طرح نوروزي افزود : پليس همواره در راستاي تامين امنيت با تلاش و با اقتدار با هنجارشكنان برخورد کرده و بی تردید این امنیت همگانی در سایه تلاش های بی وقفه پليس در سطح جامعه فراهم شده است که این خود نشان دهنده تلاش روز افزون نيروي انتظامي در ایجاد امنیت اجتماعی شهروندان می باشد.

 

سرهنگ "جعفر شمس بیرانوند " فرمانده انتظامي شهرستان محلات نیز در اين ديدار عنوان داشت: فرهنگ‌سازي و استفاده از نيروي مردمي براي مقابله با آسيب‌ها و معضلات اجتماعي از طريق آموزش همگاني، همواره، در دستور کار پليس بوده و نيروي انتظامي سعي كرده با ايجاد معاونت اجتماعي و تعامل هرچه بيشتر با شهروندان، به منظور ارتقاء روز افزون امنيت اجتماعي آنان، گام هاي هدفمندي را بردارد.

 

وی در پایان با تقدیر از حمایت های پایدار، موثر و راهگشای روحانیت وائمه جمعه در پیشبرد اهداف ماموريت هاي نظم و امنيت اجتماعي، به تبیین آمار عملکردی شهرستان محلات در حوزه هاي مختلف (كشفيات ،دستگيري ها ، مبارزه با قاچاق كالا و مواد مخدر ، حوزه پيشگيري و...) پرداخت.

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, امام جمعه نیم ور, فرماندهی انتظامی شهرستان محلات, نیروی انتظامی, پلیس, دیدار نوروزی, نیم ور, امام جمعه نیم ور

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *