در جلسه هماهنگی کمک به سیل زدگان خوزستان عنوان شد؛

اهداء پتو از طرف هر خانوار محلاتی بخش عمده‌ای از نیاز پتوی سیل زدگان را بر طرف خواهد کرد+جدول اقلام مورد نیاز سیل زدگان

17 فروردین 1398 کد خبر : 9886111977 | بازدید : 929

صبح محلات_عصر امروز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان محلات و به ریاست فرماندار محلات، جلسه هماهنگی جمع آوری و ارسال کمک‌های مردمی به سیل زدگان استان خوزستان تشکیل شد.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح محلات، حسن قمری، فرماندار شهرستان محلات در این جلسه با اشاره به ابعاد مختلف سیل در استان خوزستان ضرورت اسکان موقت سیل زدگان در مکان‌های امن گفت: استانداری خوزستان لیستی از اقلام مورد نیاز جهت کمک به سیل زدگان و همچنین اسکان موقت سیل زدگان را جهت تهیه به استانداری‌های مختلف ارسال کرده است.

 

وی ادامه داد: طبق هماهنگی صورت گزفته از مجموع مایحتاج سیل زدگان استان خوزستان، 10 درصد اقلام بایستی از طرف استانداری مرکزی و از کل سهم استان مرکزی 10 درصد بایستی توسط شهرستان محلات تامین گردد.

 

قمری همچنین با اشاره به تلاش برای جمع آوری کمک‌های نقدی از خیرین گفت: علاوه بر جمع آوری کمکهای نقدی از خیرین شهرستانی، شهروندان محترم نیز می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود شامل اقلام جدول پیوستی را به مساجد، پایگاه‌ها و مراکز سپاه، چادرهای جمعی هلال احمر و به کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان تحویل دهند.

 

 

فرماندار شهرستان محلات همچنین با اشاره به سهمیه 4 هزار تخته‌ای پتوی شهرستان برای ارسال به مناطق سیل زده گفت: در صورت مشارکت خانوار‌های محترم شهرستان محلات و اهداء یک تخته پتو از طرف هر خانواده، شهرستان محلات می‌تواند به سادگی بخش عمده‌ای از نیاز سیل زدگان به پتو را تامین نماید، لذا از خانواده‌های محترم خواهانیم در صورت امکان پتوهای نو و بلا استفاده منازل خود را جهت کمک به سیل زدگان به مراکز یاد شده اهدا کنند.

 

 

 

 

 

 

 
تگها: صبح محلات, شهرستان محلات, فرمانداری محلات, کمک به سیل زدگان, اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستانی

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *