برپایی پایگاه‌های مطالعاتی نوروزی در محلات

10 فروردین 1398 کد خبر : 9886111974 | بازدید : 75

صبح محلات_به منظور استفاده از فرصت طلایی نوروز و ایجاد بستر مناسب جهت مطالعه در محیطی آرام پایگاه‌های مطالعاتی نوروزی در محلات برپا شد. 

 

به گزارش صبح محلات به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات سعید جوادی معاون آموزشی از اجرای طرح اعتکاف علمی با برپایی پایگاه مطالعاتی ویژه نوروز برای دانش‌آموزان مدارس شهر محلات خبر داد و گفت: این طرح که به عنوان فرصت طلایی می‌توان از آن یاد کرد برای سومین سال متوالی اجرا شد.

جوادی در بازدیدی که به همراه حجت‌اله محمدی مدیر آموزش و پرورش از پایگاه‎های طرح مطالعاتی نوروز داشت اظهار کرد: در راستای کیفیت بخشی آموزشی و استفاده بهینه از اوقات فراغت دانش‌آموزان طرح اعتکاف علمی از 26 اسفند تا 15 فروردین از هفت صبح تا هفت شب در سه پایگاه برگزار می‌شود.

وي افزود: طرح اعتکاف علمی با برپایی ایستگاه‌های مطالعاتی برای دانش‌آموزان سال آخر دبیرستان در رشته‌های مختلف و دانش‌آموزان پایه یازدهم به منظور زمینه‎سازی بستری مناسب برای مطالعه در ایام نوروز برگزار می‌شود.

معاون آموزشی با بیان اینکه برگزاری طرح اعتکاف علمی در درصد قبولی دانش‌آموزان در کنکور سراسری و قبولی دانش‌آموزان در امتحانات نهایی مؤثر بوده است، گفت: در این طرح دانش‌آموزان به منظور بهبود ارتقای رتبه‌های کنکور علاوه بر مرور مشترک کتاب‌های دوره متوسطه در فضای رقابتی همراه با صمیمت با شیوه‌های نحوه تست‌زنی آشنا می‌شوند.

جوادی یادآور شد: این طرح به ‌منظور برقراری عدالت آموزشی در راستای دسترسی دانش‌آموزان به فضای آرام مطالعاتی در ایام نوروز به‌اجرا در می‌آید و در پایگاه‎های مطالعاتی دانش‌آموزان می‎توانند از کتاب‎های درسی و کنکوری، مشاوره و کلاس‌های تقویتی نیز استفاده نمایند.

وي خاطر نشان کرد: بر اساس این طرح دو دبیرستان ‌‎تربیت و عفاف به همراه پایگاه کنکور سراسری برای دانش‌آموزان دبیرستان‌های الزهرا(س) و صدرا با تجهیزات آماده پذیرایی از دانش‌آموزان پایه یازدهم و دوازدهم است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *