بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از فرهنگسرای محلات

22 اسفند 1397 کد خبر : 9886111906 | بازدید : 538

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از فرهنگسرای هنر شهرستان محلات بازدید کرد.

 

به گزارش صبح محلات به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، محسن شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به همراه معاونان و جمعی از کاشناسان این اداره کل از فرهنگسرای هنر شهرستان محلات بازدید کرد.

 

وی در این دیدار ضمن بازدید از روند و مراحل پیشرفت پروژه فرهنگسرای محلات بر اهمیت و ضرورت تکمیل هر چه سریعتر این فرهنگسرا تاکید کرد.

 

شریفی افزود: با توجه به گسترش روز افزون هجمه های فرهنگی دشمن لازم است سازه های فرهنگی بیش از پیش تقویت شوند، فرهنگسرای محلات یکی از فرهنگسراهای استاندارد این شهر است که افتتاح آن تاثیرات فرهنگی و اجتماعی بالایی در منطقه خواهد داشت.

 

لازم به ذکر است، فرهنگسرای محلات در زمینی به مساحت ٢٦٥٠ متر مربع  و با ١٦٥٠ زیربنا شامل قسمت های آمفی تئاتر، نگارخانه، سالن اداری، سالن جلسات و کلاس های مختلف است که تا کنون ٩٠ درصد رشد فیزیکی داشته است؛ برای تکمیل و تجهیز این فرهنگسرا ٦٠٠ میلیون تومان اعتبار لازم است که در صورت تامین بودجه دو ماهه به بهره برداری می رسد، کلنگ احداث این فرهنگ سرا در سال 1385 به زمین خورده است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ی
تگها: صبح محلات, اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی, مدیر کل ارشاد اسلامی استان مرکزی, فرهنگسرای شهر محلات, محلات, شهرستان محلات

دیدگاه کاربران
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
salamup.ir
nashrkhabar.ir
مجوز سایت
سایت شهود
کانال تلگرامی
تبلیغات